Jump to content
Българският форум за музиканти

Къде мога да намеря


Kanara27

Recommended Posts

Става въпрос за Пловдив.

Търся по-меки струни за сина ми, но не мога да открия.И Savarez(преди бях взел един комплект и бяха добри) и D`Addario имат такива струни но по магазините не зареждали??

Намерих само Джими Хендрикс(в магазина до Джумаята), но нямам идея добри ли са найлоновите им струни.

Другият вариант от къде мога да поръчам да ми ги доставят.

Благодаря предварително.

 

edit:Съжалявам за грешката в заглавието tension със S а не със T

Редактирано от Kanara27
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук:

 

http://www.musicworld.bg/bg/c_503/pp_1/Sta...al_Guitars.html

 

Съветът ми,обаче,е да ползва NORMAL TENSION, разликата е съвсем незначителна,ако сега свикне с "леките" струни след време ще му е трудно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.

Зная че е по-добре нормални, но сега сменихме китарата от 1/2 на 3/4 и се получи доста голяма разлика в натягането на струните, при малката и с нормални струни бяха по-отпуснати.

Идеята ми е само първият комплект да е такъв за да посвикне с инструмента, а после като се поизхабят ще му сложа с нормално натягане.

Редактирано от Kanara27
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В магазина на Койчев във филхармонията провери ли? Там по прицнип държат доста богат асортимент от струни, възможно е да има. Хвърли едно око и в другото магазинче, което е навътре под стълбите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип от там пазарувам, но нямат , а другото магазинче в дъното е към този магазин.

Търсих при Бозов, във Филхармонията, Динакорд и в магазина на Джумаята.

Имаше един магазин на пресечката на Иван Вазов към ПУ но не мажах да го намеря, да не се е преместил???

Редактирано от Kanara27
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е зле въпроса със струните в Пловдив. :) От сума ти време тъкмо се спра на някоя марка и после с месеци няма размер. Най-заредено със струни е тук. Малко може би цените са с една идея по високи. Аз вече се ориентирам към ebay за струни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше един магазин на пресечката на Иван Вазов към ПУ но не мажах да го намеря, да не се е преместил???

 

ул.Гладстон 10,HOUSE OF THE xxxx,но едва ли ще намериш там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не този магазин.Този е зад ПУ. Онзи беше от Вазов към ПУ в ляво. Имаше доста работи(миналата година)но сега на неговото място има някаква конфекция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не този магазин.Този е зад ПУ. Онзи беше от Вазов към ПУ в ляво. Имаше доста работи(миналата година)но сега на неговото място има някаква конфекция.

Точно този е,беше на "Цар Асен"7,срещу музикалното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.