Jump to content
Българският форум за музиканти

Схема - Еlfa-29 Daina


Recommended Posts

ако някой може да ми намери смехата на върпосния рекордър ще съм благодарен, наскоро попаднах на него, ампа е с 4 лампи

и барабар с него се натъкнах на една кофа с около 200 лампи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук има и схемата.

Имам интерес към лампите.

 

http://www.rw6ase.narod.ru/000/mg1/dayna_l.html

Редактирано от lyubohar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регистрацията е 25 долара

 

Сега описвам лампите, някой от тях са доста стари и надписите са полу-изтрити

Редактирано от Viper-X
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичови, не, че продавам, ама вие като сте такива налазвачи, питах колегата Viper-X и той няма нищо против да му наакам темата с едно предложение по вашия проблем и да го облекча малко в "разправиите":

 

Ламби EL 34, различни видове, работещи, не-нови, запазени и пазени в кашонче със специално водонепоемащи дунапрени на не-влажно и не-студено място (стаята ми).

Бях ги взимал преди години да има, но доста от тях вече вляоха в употреба и тези ми останаха, а скоро не мисля, че ще имам нужда от тях. Един пич, уреди друг да ги измери, но така и не получих пълни графики да се радвам...

Цифричките по тях са в инчове и градуси - размер и ъгъл на настроението на проверилият ги в завода :music336:

 

http://chichkobatkosladko.snimka.bg/?album;aid=540939

 

1 ламба - 15лв;

2 ламби - 25лв (спестявате 5лв)

4 ламби - 40лв (спестявате 20лв)

8 ламби - 75лв (спестявате 45лв)

9 ламби (всичките) - 80лв (спестявате 55лв)

 

Айде, Пролет е, освобождавайте ме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е настроението, а качеството на лампите. И не са премерени всички важни неща. Едни стават, а други са за коша директно. Стига да са все още с тези параметри, защото ако са използвани след меренето, трябва ново мерене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^Може би не съм се изразил правилно - лампите бяха два пъти повече и онези, които влязоха в употреба, не са представени тук - тези не са ползвани след меренето, а са си седяли на меко в кашончето.

 

!

Ако някой не знае какво означават числата, но иска да купува, нямам против - той ще е щастлив, че ламбите са му измерени, аз също ще съм доволен, че той е доволен.

!

 

 

Като ми обясни колегата как са му се нахвърлили само при споменаването на "кофа с лампи", не можах да се сдържа с моето "кашонче" и да не се наредя на опашката :)

...а издишалите лампи винаги биха могли, като за без пари да се пъхнат някъде за шоуто или поне за обща проверка на положението, при липса на подходящи инструменти за измерване и т.н.

Поне аз съм правил така преди 10 години, не, че е било правилно, но нищо ми няма...

...ама тогава нямаше интернет :dance:

Редактирано от Свилен Бас
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Криво-ляво постегнах ампа, няма такъв звук лато ламповия

сега ми се иска да подменя лампите, някой знае ли от къде мога да намеря моделите: 6s62n, 6n2p, 6e3p и 6p14p

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво ще ги сменяш?

Евентуално само 6П14П и 6Е3П.Те може да са изтощени.

 

Питай тук:

http://aattube.blogspot.com/2007/06/blog-post.html

Редактирано от lyubohar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.