Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся информация за Randall кубе


Amentis

Recommended Posts

Наскоро се затърсих понеже съм голям почитател на Рандалския звук в сайта им в търсене на комбота и от вариантите изложени там ми допадна Randall RX25RM. Проблема е обаче, че много трудно намирам каквато и да е информация за него, звукови семпли пък съвсем. Друг въпрос е откъде може да се намери Рандал в България и конкретно това колко пари би ми излязло? Някой да го ползва/ползвал евентуално да прати семпли, това-онова или някой да продава такова? Нямам намерение да го купувам скоро но ме интересува колко пари ще излезе, може би пък и да се зарибя по-скоро да го взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам Фактор си имат работа с Рандал. Виж в сайта им на какви цени са. :)

И аз съм си фен на Рандал отдавна, свирил съм с такова каквото искаш да си вземеш преди време и бях доста доволен. Сега съм на kh 120 , ама то ще ти дойде големичко май.

Иначе във Фактор тук във Варна имат доста богат избор от рандали, а и дори да нямат това което търсиш, могат да го осигурят. Имат каталог, можеш да видиш цените и ако си готов да преглътнеш 10-те % печалба за магазина, поръчвай смело. Няма да имаш тревоги с тяхната стока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам Фактор си имат работа с Рандал. Виж в сайта им на какви цени са. :)

И аз съм си фен на Рандал отдавна, свирил съм с такова каквото искаш да си вземеш преди време и бях доста доволен. Сега съм на kh 120 , ама то ще ти дойде големичко май.

Иначе във Фактор тук във Варна имат доста богат избор от рандали, а и дори да нямат това което търсиш, могат да го осигурят. Имат каталог, можеш да видиш цените и ако си готов да преглътнеш 10-те % печалба за магазина, поръчвай смело. Няма да имаш тревоги с тяхната стока.

Мерси, ами имаш ли нещо записано с такова кубе, щото из нета намерих само някъф гей го домързяло да го настрои и един кавърджия дето надул бекинг трака?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, само с новото имам. :)

Тук има доста неща свирени с такова кубе, вкл. и ревю. Не знам къде си търсил :greenangel:

Редактирано от Mephistopheles
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, само с новото имам. :)

Тук има доста неща свирени с такова кубе, вкл. и ревю. Не знам къде си търсил :greenangel:

Тука търсих, има само официалното ревю с гея споменат по-горе,пича с надут бекинг трак и същия ползващ процесор. Хареса ми обаче имаше един кавър на sad but true със лек бекинг трак и ползващ само ампа, но търся ако е възможно по разнообразни семпли, интересуват ме главно сола(голям фен на Michael Amott съм, от там се ориентирах към Рандал). Друго че тук в каталога на Фактор за Рандал пише Randall RX25RME, има ли някаква разлика между Randall RX25RME и Randall RX25RM? И възможно ли е наистина да е 220лв!?!?!!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм прочетох малко и доколкото разбрах европейската версия т.е. RМЕ няма ефект лууп или поне аз не намерих защото нямаше много информация за това конкретно а на снимките не намерих такава функция. Мисълта ми е наистина ли европейската версия няма ефект лууп?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.