Jump to content
Българският форум за музиканти

Yamaha PSR-серии


kole_kn

Recommended Posts

Извинявам се на Никсън, ако съм го засегнал или обидил - наистина свири добре, но се съмнявам да се е научил от YES системата. Ако е така пък искам да кажа, че ако за тези години от YES и видео уроци e напреднал толкова, ако си беше впрегнал таланта, усилията, мерака и 10 години труд да ходи по учители, сега да е "име", защото с произведенията си ме убеди, че има много голям потенциал!

 

Митко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:whistle:

Е, разбира се, че не е само от прословутата yes система.Имам страхотни видео уроци на David Sprunger и много други в интернет.Така и не отидох на уроци при учител... Въпреки че търсих много преди време в Бургас. Сега вече не търся. Не ми се мисли за миналото, че зеха да ме налягат само неприятни спомени :cheers:

Митко, радвм се че изгладихме спора :yes:

 

kole_kn късмет с търсенето!

Освен ако не си го купил вече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никсъне,

 

Познавам пианистка, която си ме слага в малкият джоб, която живее в Созопол, свирила е там 8 години, после е продължила май в музикално училище, при това в в Бургас.

 

Митко

Редактирано от mitkosan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никсъне,

 

Познавам пианистка, която си ме слага в малкият джоб, която живее в Созопол, свирила е там 8 години, после е продължила май в музикално училище, при това в в Бургас.

 

Митко

^

Как се казва? Може да я познавам.

 

kole_kn , Cakewalk е програма за работа с миди файлове. Доста стара при това. По новите вресии май можеха да записват и wav, но не съм се интересувал.Ползвах я преди 5 години да си отварям мидита с нея.

Редактирано от N1cksoN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте пак, значи днеска минах през технополис и загледах какви синтезатори има най-скъпия който имат е ямаха псрЕ323 450 лв.

та вапроса ми е Е323 има ли голяма разлика от Е313?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм се учил от YES (в много малък процент) и от учител, в по-голям процент. YES трябва да се комбинира с уроци, това е ясно, но има добри страни. Това са моите пет стотинки. Аз пък съм на мнение, че за някои стилове (рокендролл, примерно) класическата постановка е вредна, ограничаваща и тн ;). Ако искате чуйте едно соло от един live концерт на www.myspace.com/norecharge

Парчето е Kitkat, в края има соло на пиано/орган.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм се учил от YES (в много малък процент) и от учител, в по-голям процент. YES трябва да се комбинира с уроци, това е ясно, но има добри страни. Това са моите пет стотинки. Аз пък съм на мнение, че за някои стилове (рокендролл, примерно) класическата постановка е вредна, ограничаваща и тн :). Ако искате чуйте едно соло от един live концерт на www.myspace.com/norecharge

Парчето е Kitkat, в края има соло на пиано/орган.

 

 

Стойко,

много готино свириш - и на хамонда и на пианото.Особено като за живо изпълнение! Арпежите са много интересни.

"На елиза" май от yes си го учил :) Поне на моя го имах като упражнение.

Както и Шопен - nocturne op. 9 no. 2. , болеро на Равел и много други...

 

Много яка китка! Киткат де... :)

"Хъш, хъш аз го давам ти го дръж" - Държи влага :D

Редактирано от N1cksoN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, на тоя лайв имаше и доста грешки.. Иначе не съм го вадил от Йес, май го нямаше там. То и без друго го свиря едно към гьотере.. Това беше част от соло на Лорд на турнето след албума "Abandon". Бе май доста оспамихме темата на човека, най-добре отиди в някои музикален магазин, пробвай, ако не можеш да свириш извикай някой да ти изсвири някоя друга песничка и решавай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,аз преди около месец си взех YAMAHA PSR E323 и също като теб съм абсолютен аматьор.Не разбирам мн от модели,но този си го бива.Ако искаш пиши на скайп да ''обменим опит''

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.