Jump to content
Българският форум за музиканти

Ni Akoustik Piano


Baby Thomas

Recommended Posts

Абе сгънах го аз, но имиджите са много големи. Айде първия хубаво ще го драсна на дабъл лейър, ама дискове 2 & 3 са само с по 150-200МВ по-големи от ДВД-5. И те ли на двуслойни или? Компреснати ли как да ги пиша и аз не знам... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъх... Аз не знам за такъв релийз, оригинала е на 4 ДВД-та. Може би са извадили само 16 бит семплите, може да не са и 4-те пиана. Не знам, но проблемът ми остава. Ама то с тъя тесната 80-тка няма как да е по друг начин... :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

зна4и проблема при акусти4ното пиано е 4е оригиналните дискове

са двуслоини могете да си ги запи6ете както са архивирани и при самата инсталациа да ги отварате сас виртуален диск /CLONE CD-ELBY/примерно

софтуера автомати4но ги распознава :)

 

успех :):happy::happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си ги записах компресирани а при инсталиране първо ги извадих на харда и с маунтване инсталирах. Обаче честно казано се оказа разочарование. The Grand 2 го бие отвсякъде - може семплите да не са му 24-битови и да има само два модела, но пък звука ме кефи много, много повече. Жалко, това е първото ми разочарование от NI, а между другото второто е от Band Stand - Hypersonic 2 също го удря в земята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още не съм го тествал, като се прибера в Русе ще го инстална и ще точна и Дъ Гранд 2. Bandstand ме разочарова. Саундфонт банката, която ползвам си остава моя фаворит...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си ги записах компресирани а при инсталиране първо ги извадих на харда и с маунтване инсталирах. Обаче честно казано се оказа разочарование. The Grand 2 го бие отвсякъде - може семплите да не са му 24-битови и да има само два модела, но пък звука ме кефи много, много повече. Жалко, това е първото ми разочарование от NI, а между другото второто е от Band Stand - Hypersonic 2 също го удря в земята.

Или както се казва 2:0 за Стейнберг :)

The grand 2 наистина е жестоко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.