Jump to content
Българският форум за музиканти

Пиша текстове за песни


broken_16

Recommended Posts

Здравейте скъпи съфорумци!

Пиша текстове за песни от 8 години и искам да знаете,че винаги ще бъда в готовст да напиша текст за песен на който му потрябва .

Достатъчно е да ми кажете за какво искате да се разказва или да ми изпратите някаква мелодия.Няма да ви разочаровам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ти гледам снимката не си някое емо, пък...

 

Все пак дай някаква стилова насоченост. Едва ли можеш уверено да заявиш, че на 16 години можеш да напишеш нещо смислено за каквато и тема да те бутнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не кажеш, че искаш и пари ...

 

Ами напиши ми 5 текста

първия е за балони

втория за липсата на време

третия за скорост.

четвъртия го искам малко по-баладичен (нещо за семейството,по точно за лелята)

петия нека да бъде епичен ..нещо за битката при ахелой ..или в краен сличай Шипка..

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за циничните коментари.

Аз искам да благодаря на Бога,че ме дари с тази дарба да пиша текстове за песни в всякакъв стил,но явно вие тук не знаете какво е дарба.Доколкото разбрах...Тук цените хората без да ги познавате и чрез годините казвате дали може да пиши текстове или не.

За мен това,найстина,просташко е.Защо ли?Защото познавам едно дете на 10 години,който свири на пиано по-добре от този,който е учил и се мисли за велик пианист. Детето слуша само мелодията на някоя песен и без да гледа в някакви ноти я свири на пиано по-добре от оргинала.Преставятели си каква дарба?А вие ми казвате,че на 16 години едно момиче не може да пиши нещо смислено,без да си помислете че аз съм надарена с такава дарба.

Виждам,че ми говорите за някакви пари.Според вас..може ли един човек да плати труда на един тестописец?Според мен -НЕ! Защото един текстописец пише такива неща ,които друг не може да ги повтори,описва някакви чувства на друг с такива изрази,че като прочете някой да настръхва,да разбере как се чувства онзи човек.Знаете ли колко е трудно да описваш чувства на друг?

Но както и да е...Няма смисъл да си губя времето с вас. Ще ви кажа само едно! Този,който се смее последен,се смее най-добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:dance: Добре дошла в гадния просташки и комерсиален живот :curse: , мило дете. Ако така лесно се засягаш и разочароваш:crying:, много малко хора ще разберат за твойта дарба в бъдеще. Бъди по-търпелива със "бъзикните" и покажи какво можеш още сега :ok: . Избери си някои участници от този форум, които са ти най-симпатични :coolp: и им прати твои неща на ЛС, за да не те бъзикат ;) останалите и така един по-един ще ни спечелиш:dance: повечето, ако наистина си даровита. Успех! :):dance:

 

Ей, не убивайте още в началото един потенциален талант. Ето така се самопрецакваме :) още от деца, като във вица за българите в казана на "Ада"

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип идеята на форума (а и не само) е като кажеш, че можеш нещо, да дадеш пример. Иначе няма как да повярва човек. И аз мога да кажа примерно, че съм по-добър от Стив Вай и Сатриани, но ако някой ме види на сцената след това, ще има :) И тъй като в последните няколко дни се занимавам точно с четене на текстовете във форума, ако искаш - прати нещо и като съм свободен, ще направя коментар :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей broken_16 :girl_witch: Бързам веднага да те защитя от нападките тук - ти съвсем любезно предлагаш помоща си а получаваш хапливи отговори . Възраста не е критерий за всичко - аз също пиша песни и в твоята възраст съм написал доста сполучливи неща - всичко си зависи от самият човек -дали може да чуства и усеща нещата и да има дарба за това . След натрупване на опит и години се получава една рутина -но пък се губи нещо друго по-ценно и искренно ... И наистина за таланта няма възраст или ти е даденост и го можеш -или не го можеш и със годините се опитваш да го придобиеш но без талант никога я няма искрата и живота на творението ! Винаги седи заучено и сиво - и пак се харесва но не кара сърцето да гори :girl_witch:

Поздрави от мен ! Ще се радвам да чуя нещо от теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

наистина не нападайте момичето преди да сте видяли какво пише

тя е искала просто да помогне на някои на които му трябва текст

неприятно е да те критикуват преди да са видяли какво можеш !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е , тук малко хора те разбират повечето критикуват, за неща който не са тяхна работа.

Много правилно и аз подкрепям тезата ти , че който се смее последен се смее най- добре. :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм с РИМА, браво момиче !!!

Прочетох това, което си публикувала в сайта бива те признавам :punk_guitar::)

Майната им на тези , които не разбират ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това раздвоение на личността (Рима/Тетрадка) има обикновено неприятни медицински термини, които го третират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.