Jump to content
Българският форум за музиканти

Inf1 , Inf2


MEGADETH1991

Recommended Posts

Някой може ли да каже колко струва 1 нов оригинален Ibanez адаптер INF2 или INF1....Толкова рових и в оригиналния сайт Ibanez..Нищо не намерих....Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази обява я видях..На мен ми трябва само един щото бриджа го имам...Но също ме интерува нови като цена как са :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, без да се дразниш, не разбрах само що са ти точно INF2 и INF1... Пробвал съм 2 китари с тия адаптери, едната се отказах да я купувам основно заради тях... 3 и 4 ми се сториха по-читави.

 

И защо INF2 или INF1 - единия доколкото знам е neck, а другия bridge...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се дразня :) Просто със сигурност са по-добри от тези дето бяха на моята китара Ibanez Rg550,а именно V2(bridge) и парите дотолкова ми позволяват да сменям.....Вярно е,че 60 лева са нищо пари,но имам кола която само иска....Просто ме интересува нови какви пари са...А над тая обява много сериозно размишлявам.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма ти затова ли?! :)

Недей да бъдеш толкова сигурен!

И случайно ако решиш все пак да ги купиш, да очакваме ли трета тема - ''да купя ли тези адаптери или да не ги купя'' Човек, това можеше да го попиташ и в предната си тема. :)

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де приятелю,защо е нужно да ме нервираш сега.....Темата е ясна и точна- Може ли някой да каже нови колко струват...Нито съм казвал изначално,че искам да купувам..Нито пък в действителност засега мисля да купувам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених Бриджа и сега нещата са по-хеви...Аз свиря тежка музика....Адаптерите от 1989 година ако ми кажеш,че са по-добри от INF е това няма да го повярвам щото вече имам един и знам какъв звук вади.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел, нервите са си твои а изнервянето е безплатно!

Обаче се опитвам да ти кажа, че смяната на шит адаптери с други шит, няма да промени нищо, но ако все пак искаш да пробваш...ей ти адаптери , тамън три броя на цената, на един - пробвай и ще разбереш! Не струват кой знае колко и ще имаш право на три опита за 60 лв - от това по хубаво, здраве му кажи.

Кое е по-важно в случая:

Да разбереш колко струва нов адаптер или да разбереш как ще зазвучи китарата ти с такъв адаптер?

Всъщност, кво значение има колко струва нов такъв...?

 

Айде не се нерви ами чети...повечко и по няколко пъти! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безплатни са през нета нервите..........Колко струват нови е въпроса и си остава.......Информацията ми трябва..Не е само за мен бе ааджедеба..Къде ме буткаш да купувам сега!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Аз отделно да се продават не съм виждал. Ако не бързаш, изчакай нещо да се появи нещо подходящо в борсата тук - доказано по-изгодно е да се пазарува отколколкото по магазините или нета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко струват нови е въпроса и си остава

Вече два пъти ти отговарям на въпроса. :yes: Само трябва да намериш къде съм го написал... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.