Jump to content
Българският форум за музиканти

Дойде ми АМР-а най-сетне!


Baby Thomas

Recommended Posts

Доживях и аз да се сдобия с инстински усилвател. С една дума ако трябва да го опиша то тя е: ИСТИНСКИ!!! Oткакто продадох предните си играчки не бях хващал китарата, ама днес направо се разцепих. Той сам свири!!! А и самия модел има моите инициали, ще каже човек, че ми е сигнатурен модел. :rolleyes:

 

Само има една печка с реотани отзад в кабинета, дето не знам как се пуска, че нещо ми е студено тия няколко дни... :headbang:

 

П.П. Остава да си купя и истинска китара, ама на лято може би ако имам късмет/време/пари/мераци.

 

П.П. 2. Понеже е на няколко месеца нов от магазина ми свиди (засега) да го отварям и модвам, но скоро може би ще му извадя червата. :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4estito Black Tweed ;-)

 

както знаеш, аз на моя му извадих карантиите! дерзай! само не забравяй, че платката е сгъната на три и всъщност няма много място вътре, което не трябва да ти намалява ентусиазма! със здраве да си го кранкваш :-D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честитито ман! Да избиеш малко зъби на съседи с него

че те друго не заслужават :killyou: :killyou: :killyou:

 

бтв откъде го поръча ?

Редактирано от wessy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"ГЕМА МЮЗИК", но май нямат нищо китарно освен 15 ватови усилватели. Магазинът им е на "Искър", малко след пряката с "Джаз"-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички! И аз се надявам да си го ползвам дълго време и с кеф.

Купи ми го приятел от САЩ. Случайно видял една обява за него, а аз два дена преди това му казах да ми търси точно такъв. АМР-а е на три месеца от магазин, но собственика не го харесал. Хем сложил нови лампи (пре ГруувТюбс и крайни Совтек) и сменил спийкъра с Шефийлд (пак на Пивей, ама уж по-читав от сток-а).

Като извадиш карантиите се правят модове. Например Мастър Волюм се слага. Тей като си играя с врътките определено има нужда, защото врътката "Пост" има доста интересен ефект. Тък като обаче съм в апартамент над 30-40% е немислимо да се завърти, особено ако се напомпи и преампа... :cheers:

 

П.П. Скоро се надявам да пусна някое видео демо, имам една идейка. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Като извадиш карантиите се правят модове. Например Мастър Волюм се слага. Тей като си играя с врътките определено има нужда, защото врътката "Пост" има доста интересен ефект. Тък като обаче съм в апартамент над 30-40% е немислимо да се завърти, особено ако се напомпи и преампа... :cheers:

...

при мен пост-а е винаги на 11-12 (по скалата - сиреч на МАХ)

обаче мастъра ми се движи между 50-75%

пре седи на 12-13 часа

като го отвориш за мастър - дупчи направо дупка и за презенс пот. не можеш (докато не чуеш) да си представиш той как отваря саунда ...

 

 

ПП. Пиви в момента няма официален вносител за БГ и съответно доставчик, който получава дистрибуторски или поне дилъски отстъпки. Ако някой магазин има нещо застояло (например Динакорд) - то е NOS.

Редактирано от wolfgang
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!! :) Айде със здраве да си го малтретираш :)

Редактирано от niki123bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.