Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Всичко за PА сериите на Korg


CyberGene

Recommended Posts

Моя съвет да смениш клавира си за PA 3х или PA 4x и доплатиш разликата - напълно поддържам колегата Асан ПА3х или ПА4x 76 keys  :)  :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 829
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодаря за мнението не съм на 100 процента сигурен ако инфото ми звучи добре на него ще помисля да го взема ако нещо не ми допадне ще си карам с двойката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля ,че ще ти допадне.Даже ако пробваш па 3 х про ще ти допадне още повече :yes:  а па 4 х ще ти легне на сърцето направо.Желая ти приятни мигове с новия па 3 х ле.Много сладки и релаксиращи моменти и не напоследно място да ти донесе много пари! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички във форума. С уточнението че съм китарист (никой не е съвършен)

има следното питане, касаещо Korg PA50SD.

Свирим във формат клавир и китара доста разнообразна музика и клавириста доста се труди докато нагласи за следващата песен стилове и инструменти (за дясната ръка). Ползва и вградени стилове и записани отвън такива.

Въпросът ми е възможно ли е на този инструмент с подходящ редактор или ръчно да се подреждат необходимите стилове според реда на песните. Също дали е възможно като си избрал необходимя стил към него да се окаже привързан и инструмента за дясната ръка.

 

Моля да ме извините ако бъркам терминологията. Прехвърлял съм ръководството на аранжора но още не мога да се ориентирам в термините. Материята е нова и за клавириста - има отскоро инструмента а и дълги години не сме свирили, т.е. прескочили сме новите технологии.

Поздрави !

Здравей, малко късничко виждам въпроса ти, но все пак се надявам да съм полезен.

Напълно разбрах въпроса, но отговорът няма да ти хареса. :)

Songbook се казва въпросната функция, но Па50 я няма.

Тук се вижда за какво става въпрос:

Аз работя по този начин и функцията напълно ме устройва, защото се работи много бързо и безпроблемно. Само че аз използвам и iPad (който едновременно ми отваря и текстовете), като от него командвам клавира. Изгледай видеото и ще разбереш за какво иде реч.

Надявам се да съм бил полезен? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Имам едно питане относно Juzisound Sampler и Korg Pa600. Наскоро си взех въпросния семплер, всичко Ок, блендите са уникални всичко си работи. Включих го и го свързах към Корг-а и всичко тръгна. Обаче имам един проблем, хармонията на лявата ръка (Lower) озчезва когато включа джузито. Въпроса ми е, някой запознат ли е как мога да си я върна тази хармония или трябва да си търся миди клавиатура за джузито. Дано съм се изразил правилно. Ще се расвам ако някой сподели някакво мнение. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега писал съм ти в темата която си отворил.Може да е надстройка във миди ин и миди оут но може нещата да са и по дебели.Най-точно ще ти отговори човека представляващ ""JUZISOUND""  Митко Цветков.Напиши му името във фейсбук търсачката и го попитаи лично!  :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега писал съм ти в темата която си отворил.Може да е надстройка във миди ин и миди оут но може нещата да са и по дебели.Най-точно ще ти отговори човека представляващ ""JUZISOUND""  Митко Цветков.Напиши му името във фейсбук търсачката и го попитаи лично!  :thumbup:

Благодаря Асане. Дано да намеря решение, ако пък не ще се наложи някой солистик да търся!  :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че ще има решение за тебе сигорно си объркал някоя миди надстроика за самия лоуер.Но мисля е правилно да потърсиш  лично  Митко ,за да те насочи към някоя точна страница за миди  надстройки на па 600 със жузи семплер.Аз съм срещал подобна информация в неговия онлайн магазин и страница.Съветвам те по-скоро да го попиташ за да се оправиш по-бързо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че ще има решение за тебе сигорно си объркал някоя миди надстроика за самия лоуер.Но мисля е правилно да потърсиш  лично  Митко ,за да те насочи към някоя точна страница за миди  надстройки на па 600 със жузи семплер.Аз съм срещал подобна информация в неговия онлайн магазин и страница.Съветвам те по-скоро да го попиташ за да се оправиш по-бързо!

Оказа се, че проблема е взаимен, и в Джузито и в Корга. Но важното, че го оправихме и сега всичко е наред. Благодаря, че се отзова по темата и въпроса.Бъди жив и здрав, и много свирене и парса!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Е-е-е-е  ишалах, дай боже.Благодаря за хубавите пожелания и се радвам ,че си се оправил.Аз знам какво е да не пасва нещо или да се бъгва ,много нерви и досада.

 

   Успех!

Редактирано от asan79onbashi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.