Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

Криейтвам нова тема, провокирана от един пост на Разбойника (благодаря да което :) ).

Целта на тази тема е, всеки да се изфуква тука с нещо в наш'та си област. Започвам ...

 

1. От миналия месец басът ми е с нови адаптери Villex

2. Пак от миналия месец, съм притежател на VXL Bass Attack

 

и понеже когато са изброени 1 и 2, винаги има и трето, тогава

 

3. Тоже от предидущия месец, притежавам и SR831QXLR

 

но си е срам и позор за мене (басси, темичката несъздадена и от фукария на срамота), защото все още не съм намерил кабели за да комплектовам чейна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аз пук си купих ново перо с което да дращя по кремоната ..... оба4е незнам за кво го купих като не свиря с перо от 2 години :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък преди малко си преварих струните Стаг - все още не ми се дават пари за нови :ph34r: А и съм с нов адаптер- Пакмен къстъм мейд :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък преди малко си преварих струните Стаг - все още не ми се дават пари за нови :lol: А и съм с нов адаптер- Пакмен къстъм мейд :lol:

Аз това със струните го направих в началото на седмицата, макар, че мога да се изфукам, че имам един чисто нов комплект блу стиил струни

 

Да се изфукам flisk ми зе ключове от ибей, и пак от там имам активни МЕК адаптери, и да се изфукам, ще си имам фретлес догодина.

Не знам дали е за фукане, ама може и 1 глава 100вата лампова да избарам скоро за баса, ей така съвсем небрежно :lol:

 

ПС и да се изфукам вчера си купих много яки обувки за зимата цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Не знам дали е за фукане, ама може и 1 глава 100вата лампова да избарам скоро за баса, ей така съвсем небрежно ;)

 

ПС и да се изфукам вчера си купих много яки обувки за зимата цък

А е просто небрежно да попитам - и такива работи ли можеш да избараш ?

 

btw: и аз искам такива обувки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе не е правя. просто малко едно добиче имах преди лампово и сега се надявам да тръгне ;)

не е пускано, щот имаше щети в него ;)

 

Аз пък искам да чуя тоя VXL Bass Attack :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам знаеш де живея, мое си донесеш басот или да басираш с моя, но озвучаването ми е на слушалки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съвсем скоро 6те се обзаведа с ето това, вече го пробвах и просто е страшна машина

http://www.12stringbass.net/master.htm? http://www.12stringbass.net/SansAmpReview.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито @Martinez, със здраве да си го басиш. Как се сдоби с SansAmp-а, аз едно време имах големи мераци за него, но така и не ме огря.

 

btw: първия линк нещо не зацепва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито @Martinez, със здраве да си го басиш. Как се сдоби с SansAmp-а, аз едно време имах големи мераци за него, но така и не ме огря.

 

btw: първия линк нещо не зацепва

Да и аз забелязах за линка - сори за което.

 

Един познат Х-Американец :virtuoz: си заминава за Щатите и ми го продава, тъй като тук просто ги няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ами да се похваля и аз! От събота вече съм горд притежател на този бас:

 

http://www.firstguitarshop.co.uk/view_prod...665b7153591a096

 

Вече беше изпробван на репетиция и мога ад кажа, че е страхотен! Адски удобен, и с невероятно добър звук! :D

 

Опа - тъй като на линка има 2 модела да уточня, че моят е 4 струнния фретлес. :D

Редактирано от Storm Warrior
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.