Jump to content
Българският форум за музиканти

Apple Logic Pro


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Vacheto@ Благодаря! :) Изпробвах ги преди да дочакам отговор  тук :) Работят перфектно.Чудесна работа! Поздрави :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Вече го имам , но  се чудя дали да го инсталирам.При Logic 9  можеше да си свалиш audio и synth  content-a  директно от самата програма .Дали и тук ще е така ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах го. Допълнителният 'контент' може да се свали в последствие.

 

Такааа...ето един хак: ако не сте на 10.8.4 след като инсталирате кликате десен бутон върху програмата - show package contents - Contents - Info.plist. Отваряте го и там променяте <key>LSMinimumSystemVersion</key>

<string>10.8.4</string> на 10.7 примерно. Мен ме домързя да ъпдейтвам на 10.8.4 ( инак съм с 10.8.3 :) ) и тръгна
 
Смятам, че ще влезе в употреба. Drummer-а много ме изкефи. Инспириращо е. 
 
Не ми харесва черния усер интерфейс обаче!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що тей? Мен при FCPX много ме кефи тъмния интерфейс!

 

Култовият сайт MacProVideo.com вече е подготвил дежурните видео туториали. Ето ТУК можете да изгледате първата част безплатно. Аз снощи я отметнах, много интересно! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне  :)

 

Веднага го купих и инсталирах и сега разцъквам. За сега всичко върви добре, само функцията - Zoom the Tracks area or editor using the playhead работи само, ако съм натиснал atl. Преди като кликнеш върху курсора и влачиш нагоре надолу и зумваше. Само при мен ли е така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих го и аз. Доста кефи!

Хареса ми, че не слага амнайсе гигабайта излишни софтове и семпли като 9-та версия (Logic Node, MainStage, ESX24 Samples, etc.).

Не ми тръгна единствения плъгин, който ползвам. Оказа се 32-бит. Явно няма причина повече да отлагам покупката на новия Steven Slate 4... :greenangel:

Другото, което не успях да направя, е че не намерих как да местя плейхед-а със стрелките, както си цъках досега на 9-тката. :(

 

П.П. Благодаря на Martist за инфото как се подкарва на по-стара версия на ОС-а от 10.8.4! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.