Jump to content
Българският форум за музиканти

Happy Birthday


fLiSk

Recommended Posts

Понеже реших за всеки рожден ден за който се сетя да правя по една версия на Happy Birthday - ето една.

 

Малко се поолях с дисонансите и не станаха както ги исках точно, ама така е още по психо :)

 

Happy Birthday

 

Иначе скоро може да му лена и други хави, колегата Бицев вече прати една подложка :D

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото малко тривиално ми тръгва, но като започне да се криви, ми допада много :)

Ще ми е любопитно да го чуя по-развито :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана контрастно, донякъде нарочно де ;) Но смятам че това ще е хубаво да се запише като пристигне кондензаторния Beezneez тия дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно се е получило, браво! ;)

 

Пък на мен точно началото ми е доста приятно за слушане ( да ме извини колежката Акварелкова ;) ).

 

Много лежерно-романтични преходчета за носталгични уши. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Предположих аз, забелязал съм какви неща харесваш ;) А аз като искам да свиря нещо без да се напъвам много все така... ;) А кривите са защото човека, за който е правено навява едни много неясностни (като се има предвид, че името й значи ясна е доста иронично).

 

А идеята за дисонансите я краднах от Legend of 1900 (саундтрака е на Мориконе, песента е The Crisis, Aquarelle сигур знае за какво говоря като клавиристка).

 

Всъщност исках да направя

 

ама на, пръстенцата ми много бавно и болезнено улягат по завоите на сложните джаз акорди ;)

 

Затова и сготбих това - 15 минути измисляне запис и микс :D То си личи и бягането от ритъм де.

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.