Jump to content
Българският форум за музиканти

Леко реге джемче


fLiSk

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Еми снощи наредих едни ритъм китарки дето ми зазвучаха малко гръндж - кънтри, но пък бях си напазарувал от кофишопа и сложих реге ритъм отгоре. Днес записах с доколкото можах добър звук. Аз съм лепнал едно соло с уа, имам и идеи за вокали, но всякакви изстъпления са приети, да видим кой как би го разгледал :greenangel:

 

Реге за джемене

 

И с едно Уа соло от мен

 

Ако някой иска за по-удобно може в .wav или на Reaper тракчета :topicsux:

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.4shared.com/file/109197660/5f4a...ggae_flisk.html

 

Като за начало му липсваше бас. Много е джемаджийско и по тази причина записах баса от 2 тейк. Ама на бас толко си мога и 20 да направя все тая. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

:godbless: Лошото е че така още повече личи колко клатя ритъма на солото :topicsux: Иначе джемаджийско стана, да, аз затова и го метнах набързо тук, макар че тази събота и неделя ще пробвам да запиша backing тракчето с по добър саунд (като за начало да не попръцква и да има някакъв по сносен баланс между звука на китарите).

 

А сега, с коз на уста и музика наум към баскетболния кош :greenangel:

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

А клатиш! Казва се "суингирам", не "клатя"! :hysterical: И аз съм "суингирал" яко. Ритмичността не е от най-добрите ми свирджийски качества.

Коза хубав ли беше?

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми то тук, конкурентен пазар, нивото на продукцията привлича клиентела... :hysterical:

 

Направих 2-3 нови смесвания, но никое не е толкова по-добре от това че да го пусна. Ще се презаписва, само да дойдат почивните дни. И ако намеря набързо един Sure SM 58 (не повярвах но тук в магазина няма) ще спретна някакво вряскане отгоре :music336: Суингирано разбира се ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.