Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-грозната китара


bulby

Recommended Posts

Е стига де. Оставете го човека най-накрая. Хрумнало му е, направил такава китара, не инаква. Да не е убил някого та му скочихте всичките :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Джабс, просто тук не толерираме чалгаджийските изпълнения, дори в китаростроенето, затова и такава реакция получи набеденият за лютиер Alex Star.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ме кефи ...  това би могло да мине и за  шеговит  арт символ на закоравелите разбирания и тесногръдието :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен не ме кефи, защото това нещо е пуснато за продажба.Като си направил някакви невероятни модификации които ти харесват, защо после продаваш получилото се?Аз имам една доста изтъркана китара, която мен си ме кефи как изглежда, но никога няма да я пусна да я продавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би просто колегата прави китари за да ги продава?

Нищо лошо няма в това.

А до това дали е чалгаджийска проява правенето на подобен инструмент, моето лично мнение

е че във форума има чалга под различни форми и някои от коментарите в темата са по-голяма

чалга от самата китара. Но това е само моето мнение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То няма лошо ,че е съчетал двете китари,ама да сложиш лого Гибсън леспол на фендерска глава на мен ми изглежда като Голф с емблема на БМВ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази тема не говорим за конструкции, вярно звучене, красив тон или звук.

Тук осъждане гротеската, която много често води до изкривена естетика, в тази посока и ред на мисли, последното коментирано изделие е абсолютен кич! Да, правилната дума е кич, чалгата я оставете за други анализи.

Иначе...разни влакове, разни пътници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно за това, между другото, като един англичанин е ми помолил да му направя Джаг-Станг... с флойд роуз тремоло - казах му: "ще фрезувам тялото, ще го боядисам, обаче на тялото няма да има моя маркировка и не казай на никой, кой е правил това чудо!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От моя гледна точка един лес пол трябва да е от махагон,конструкцията му да не е болт он,фингърборда да е от абанос или палисандър,да има кленов топ,адаптри ЕМГ примерно,заключващи ключове,ако ги има тея прости работи може и да няма лого.

 

 

 

 

EMG na Les Paul?? :blush:

Редактирано от the pick
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани,ами тия с ЕМГ при гибсън са „къстъм”,при ЕСП са стандарт,при ЛТД,Айбанец и др. има всякакви адаптри,какво не ти харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,че ме вълнува мнението ви,но гибсън с ЕМГ в магазина струваше 8 бона.Не вярвам да струва толкова само,защото е на Зак Уаълд.То не,че с ЕСП е нещо различно и там лошо може да ти стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Е нали не си въобразяваш, че китарата е 3 бона и останалите 5 са за EMG тата ?

Много хубаво , че си си изградил някакъв вкус  и не се интересуваш от ничие мнение , но   и не е нужно  и да   натрапваш твоето.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.