Jump to content
Българският форум за музиканти

Кровуел-Денят на страшния съд


Krovuel

Recommended Posts

Здравейте!

Предоставям на вашето внимание следния пасаж от една дълга песен (Кровуел - Денят на страшния съд - 14:45 мин.).Чуйте я и след това споделете вашето мнение. Ще се радвам да го направите. Знам, че в този форум се подвизават доста видни музикални критици без абсолютно никакво покритие.

 

За някои хора този проект е добре познат, а други тепърва ще се запознават с него. Това, че качвам само малка част от песента, а не цялата, го правя с цел. По късно ще разберете защо в раздел „Търсят се музиканти!”. Ще бъде доста интересно, обещавам.

Приятно слушане

 

Редактирано от Krovuel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това, което чух мога да кажа, че парчето е жестоко.

Не бих го нарекъл брутален, но е чудесен блек метъл.

Поздравления за теб, който и да си...и успех.

 

Другото, което ме изненада приятно е българският език.Звучи си много на место.

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От много време не слушам блек, но това направо ме изуми.. браво пичове! Иска ми се да чуя цялата песен, а ако имате и други парчета ще е супер! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път съм положително изненадан от този проект !!! За тези, които не знаят - по-голямата (до колкото знам) част от свиренето/семплирането и 100% от композирането са дело само на един човек !

 

Поздрави, успехи и всичко най !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за изказаното положително мнение. Изключително се радвам, че ви е харесало, което ме зарежда с ентусиазъм да творя и че има смисъл и че не го правя само за себе си.

Не се притеснявайте и да критикувате, ако е точно и на място - действа градивно.

 

Благодаря Ви!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

T'ва на български 'е майна...

 

малко градивна критика:

 

Забелязал съм, че влизането като в каубойска кръчма, води до излизане като от педерастко сборище.

 

Иначе парчето става. Малко на куплета ми се губи - чувам само "очите", "косите" и "лицето ти"... ако е важен текста добре е да се разбира. Поне според мен*. Интрото ми е байгън ама ако ше е 14' може и да става. Дано да има навит да го слуша...

 

 

* Държа да отбележа - нямам (ама никакво)покритие и съм малко глух.

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

T'ва на български 'е майна...

 

малко градивна критика:

 

Забелязал съм, че влизането като в каубойска кръчма, води до излизане като от педерастко сборище.

 

Иначе парчето става. Малко на куплета ми се губи - чувам само "очите", "косите" и "лицето ти"... ако е важен текста добре е да се разбира. Поне според мен*. Интрото ми е байгън ама ако ше е 14' може и да става. Дано да има навит да го слуша...

 

 

* Държа да отбележа - нямам (ама никакво)покритие и съм малко глух.

 

 

МАЙНА!!!!!Май се обади доста неподготвен (препоръчвам ти Сашка Васева). :)

Хайде малко по сериозно копеле. :o

Виж как знаеш за сборището, но мисля че ако е от гробище ще е по вълнуващо.

Поздрави пич.

:D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.