Jump to content
Българският форум за музиканти

Китаристки :)


Mecho

Recommended Posts

  • 6 months later...

Една австрийска китаристка, не видях някой да я е постнал - Елена Тодорова

https://www.youtube.com/watch?v=2m8MO3fsWNc&feature=share

https://www.youtube.com/watch?v=tfN4MICVvrs

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагах, с това име, че е българка, тогава няма как да не е от Пловдив - всички големи български китаристи са от там :) Шегата настрана, за разлика от цицорестите и колежки от предишните постове мацката наистина може да свири, освен това преподава китара във виенската консерватория. Чух за нея наскоро покрай Holy Grail Guitar Show, където представи правена за нея китара от екип европейски лютиери. https://www.youtube.com/watch?v=zfr-wTwV-Fs

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

^ Покрай тях се сетих за едно име в по твърдите стилове: Nervosa
 



 
Напоследък също се загледах в ритъм китаристката на Делаин - Мерел Бектолд:
 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Днес попаднах на Гиа, от случайна реклама по тубата.

Този клип и музиката ме кефи 2019-та, гледах и слушах стари неща - не са лоши, но не ме впечатлиха.

Т..е очаквам добри нови неща от тази Гиа -

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, Тони, със съвременната хирургия, не винаги е лесно да кажеш разпознаеш кое е китаристка. Не знам нищо за дамата горе, но ми се струва, че има едни пластики... може да си внушавам разбира се, но имам леки подозрения.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на първо време също си помислих, че от момче е станала момиче, после на второто гледане на клипа, ръцете и ме разколебаха, май са си женски, но това в крайна сметка няма значение, музиката е важна. Така или иначе, ще  свикваме с трансформациите при някои хора. И да приемаме техният избор.

 

ПС - отплесвам се малко, но днес чух, за някакви намерения, в бъдеще децата да бъдат не от двама родители, а примерно от 10, 20 или 50 родители ( и техните гени, на практика нямам идея как ще го правят, но не се съмнявам, че са го измисли).  Нещо като много модерен вариант на Hitlerjugend. И представете си такива деца, идеята за суперхора, много кратно превъзхождащи обикновените....

А да, гледайки ю-туб определено виждам, че има транс, преоблечени и тн китарист-ки. Ако свиренето и трансформацията са им естествени(защото така се усещат), нямам нищо против. Обаче, ако го правят за 5 минути слава - shame to them.

Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.