Jump to content
Българският форум за музиканти

Kитари Cort


mybata

Recommended Posts

Момци, питам сериозно. Стажът ми като музикант е над 30 години, на китара свиря за кеф, че ми е писнало от студийни проекти, клавиатури и софтуер. И не ме е срам да попитам за нещо дето не съм в час. Така че айде да си спестим спама, ако нямате нищо против. :ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци, питам сериозно. Стажът ми като музикант е над 30 години, на китара свиря за кеф, че ми е писнало от студийни проекти, клавиатури и софтуер. И не ме е срам да попитам за нещо дето не съм в час. Така че айде да си спестим спама, ако нямате нищо против. :ok:

Е тогава що се допитваш до форума,където половината хлапета смятат китарата по формата хубава ли е?

Ходи,Пробвай,Слушай - с тия евтини китарки можеш да уцелиш добро попадение ,или калпаво..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте вапрос към хората които използват китари cort въпроса ми е каква е разликата между cort x-11 и cort evl-k4

10x предварително

Cort EVL-K4 ти трябва на теб (: , EVL серията са с махагонови тела и са повечето (ако не и всички) с EMG HZ H4 адаптери перфектни за твърди работи , аз съм с X-11 , тя е поуниверсална като звучене , но не става за изключително твърди работи .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MaPT0_T, мен конкретно ме интересуваше разликата в адаптерите на М520 и М600, дилемата е точно м/у тези два модела. Не искам инструмент с флойд роуз, затова сведох избора до М серията и евентуално KX1Q. Наложи се да потърся помощ и от колеги в чужбина, казаха само хубави думи за тях ;) Ще се похваля до 2-3 дни надявам се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Някой може ли да ми даде мнение за CORT VX4-X, имат го този модел в динакорд в момента. С EMG HZ H4 pickup-и е.

Като гледам едно към едно е с EVL-K4 като спецификация, но разликата е 300лв......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.