Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара до 700лв.


Recommended Posts

Момчета имам мерак за китара. Сега започвам ама много време сам свирил на пиано. Китара ми трябва за метал и някъде за към 700лв.

(и не искам втора употреба :headbang: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети стотиците(а може би хилядите) теми по въпроса като разгледаш страниците назад в раздел "китара".

Има писано точно по твоята тема много.

В тази тема едва ли всички ще пишат за пореден път мнението си.

Така че ако се разтърсиш малко - ти си на далавера.

Ако те мързи - you have been се прейбъл!

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

батка, 700 лв са около 350 евро. Отваряш томан.де и вкарваш филтър 350 евро и ти излизат всички китари - и избираш Ез Симпъл Ез Дет :headbang: цените там са почти като тия тук така че харесваш и после обикаляш тука и купуваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е за всеки 7 струнна китара - може и да му е полезна, може и да не е - аз свиря ниско - в СИ, но нарочно не си купувам 7 струнна...просто си искам с 6 струни. А и тая дето е показана е към 750 - 800 и не се продава в Бг, а човека е казал НОВА китара...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надписът "ТОВА!" в началото на поста ми е линк - може да цъкнеш :rolleyes: Този Schecter струва всичко на всичко 368 евро :)

 

Иначе, да, знам че седемсрунна китара не е за всеки, особено за начинаещ :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надписът "ТОВА!" в началото на поста ми е линк - може да цъкнеш :rolleyes: Този Schecter струва всичко на всичко 368 евро :)

 

Иначе, да, знам че седемсрунна китара не е за всеки, особено за начинаещ :beer:

 

дам...+ 30 евро шипинг...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, тогава ТОВА! :rolleyes:

 

10 лева над 700те излиза с доставката и курс на еврото 1,955 лева за евро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска ми се да промърморя, че ПАК е над 700 лева, за да проверя тезата си, че ще пуснеш линк към Schecter Omen 5 Extreme... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не показвам линкове към Шектър, просто защото не се внасят в БГ официално :) Просто съм дал Томан за да гледа пича форма на китара която го кефи, марка и ориентировъчна цена. Всички знаем, че най-добре да се пробва китара като се купува

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска ми се да промърморя, че ПАК е над 700 лева, за да проверя тезата си, че ще пуснеш линк към Schecter Omen 5 Extreme... :thumbs_up:

 

Хахаха, тия с 5 вече тръгват нагоре... Примерно ТОВА! - Schecter Stilleto Extreme 5 :D

 

Но за да не е темата прекалено много офтопик:

 

Аз за приемливи китари до 700 лв нови освен Ibanez не се сещам. Да оставим на страна това, че съм им фен, просто метал талпа, не внесена отвън до 700 лв... единственото което ми идва на ум е Ibanez. И разни Jackson-и.

 

Иначе едно разкарване до Благоевград (директно от вносителя) за Ibanez спокойно си изфуква без никакви проблеми 30те евро :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... единственото което ми идва на ум е Ibanez. И разни Jackson-и.

 

И разни Blade-ове, Washburn-и, Ямахи и др.....

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.