Jump to content
Българският форум за музиканти

Crazy Tapping


solo5

Recommended Posts

ебати тъпото 3 арпежа на кръст и само тях по грифа.. Това ---> ме кефи 100 пъти повече

,и Сатриани има една подобна песен-Миднайт.Интересна,но скучна техника :offtopic-001:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даже каподастър си сложил човекът.... :):greenball::hysterical::offtopic-001:

Само че не е-това е просто ластик за коса.За заглушаване на свободните струни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само че не е-това е просто ластик за коса.За заглушаване на свободните струни.

Прав си, да. Въобще не се вгледах. Само че още по-лошо. Това е показателно за тия глупаци, дето само това могат да свират. Даже не може да си заглуши струните, нещастникът...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз с тоя пич учихме заедно в Guitar Institute в Лондон преди 7 години. Andy James се казва. Още тогава беше много добър. Можеше да свири Vai, Satriani, Petrucci перфектно. Не знам за какво идваше на уроци... Е, идваше от време на време, не беше много редовен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

lizardman - пич, фани се освести преди да бълваш простотии. Що ли в нашата мила родина няма такива "нещастници", които да свирят поне на половина толкова добре и идейно колкото този звяр. Това видео конкретно не успях да го видя но му гледах разни други неща и по мое скромно мнение пича е адски добър

Редактирано от black_waltz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Кое по - точно му е добро и идейно? Защото и аз му гледах нещата и не видях нещо интересно. НИКОГА китарист който разчита на скорост не може да блесне като добър МУЗИКАНТ. Дори такива чудовища на скоростното свирене като Вай, Сатриани, Петручи и Малмстийн, са се прочули, защото имат нещо интересно в свиренето си, а не ПОРАДИ бързото си свирене. Изобщо вече всички бързи неща не ме впечатляват, ама НИКАК! Не казвам, че няма добри бързи китаристи, нито пък че аз мога да го изсвиря или пък му завиждам. Виждам виртуозна техника, която кефи в първите 5 минути, после писва....

P.S Бих предпочел 10-15 тона изсвирени от Иван Лечев или Гери Мур пред 10 минутна китарна ярост от тоя робот B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Eeee много е голям пича! Какво го оплюваш?Гроздето пак закиселя май? А? И защо винаги филосфствате :

 

"P.S Бих предпочел 10-15 тона изсвирени от Иван Лечев или Гери Мур пред 10 минутна китарна ярост от тоя робот :thumbdown: "

 

Лечев,Мур - дрън-дрън - от къде пък ти хрумна да ги сравняваш?А това - "...чудовища на скоростното свирене като Вай, Сатриани..." направо ме отнесе! :)

 

Ако някой не го кефи нека не го слуша!Тебе не те кефи-хубаво.Трябва ли да четем великото ти мнение?

 

По темата.Човека е пуснал клипчето,защото пича му е направил впечатление и защото може да е интересен и на някой друг. Като намериш подобно нещо-пусно го да го видим и ние.

Хайде стига толкова оф-топик!

Редактирано от рахата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чуите албума на пича и тогава философствайте. Много ме кефите такива тиквеници, като видите че някой може да пили шредове и веднага почвате да плюете, че е безидеен. Да ама не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 14 years later...

Колко интересно се получава след време, когато четем неща от архивите 😁

Та в тази тема доста е оплют Анди Джеймс, който не можел да си заглушава струните и т.н.

В момента е сред най-известните световни китаристи и има невероятни авторски изпълнения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега загледах и моят емотикон с палец надолу

Изключено е да съм дал такъв емотикон

Явно е имало някакви промени през годините с емотиконите

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.