Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez Acoustic Jumbo


Manolev

Recommended Posts

Колеги,

 

Обръщам се към вас, защото се нуждая от помощ.

 

Голям фен съм на джъмбо акустичните китари, обожавам ги направо. Дойде време да си купя нова акустична китара, та така, ровейки се из нета, случайно намерих нова серия в Айбанец каталога - SAGE. Супер много се зарадвах, защото пъпа ми е метнат по марката, направо съм си мега фен.

 

Кой може да ми я докара? Дайте идеи!

 

ТЕНКС!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенщината е голяма работа, а и много добре знам как действа :)

Стандартната ти опция е:

http://www.musicstore.de/is-bin/INTERSHOP....umpTo=OfferList

 

или thomann.de.

 

Обаче бих те посъветвал да се разходиш до Сф, магазина на Динакорд в Дружба втория етаж и да пробваш Ямахите на място (хм... вкл. последният път имаше и една LS6, което е ръчно произвежданата в Тайван серия на Ямаха - много добра китара определено - е не е ръчната японска изработка LS/L/J-26 или 36, но и цената не е над 2000 ойро :) ). Та си мисля, че има какво да си избереш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за съветите, дюд.

 

Виж, просто с Ямахите също имам опит. Свирил съм на Ф310. Много яка китара, но не търся този фийлинг.

 

Аз очаквах да са много по-скъпи. В Томана SGE130 струва 205 евро. :):)

 

Мисля, че това е удачно решение. Колко трябва да чакам и как ще ми излезне доставката като кинти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фийлинга на Ф310 е един, а моделите са доста на Ямаха и се различават както по фийлинг така и по звук :) Tака си мисля аз :) Както и че в този ценови клас особено разлика няма, просто Ямаха като че ли са с най-добро КПД ...удобство, звук, качество - но това разбира се е според мен.

 

Иначе за доставките от Томан има цяла тема в Говорилня - поразрови се - пусни едно thomann.de в търсачката и ще изскочи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.