Jump to content
Българският форум за музиканти

Аз, мен и себе си


Recommended Posts

1)nickname:
2)Възраст: набор '83

3)Образование: академично - скоро висше техническо; музикалното - самоук.

4)Вашият инструмент/и: Слаб клавирист съм (в пълното всесмислие на думата).

5)Предпочитан музикален стил: рок, синтпоп, електроника, ембиънт, понякога класика и джаз

6)Вашият вдъхновител: много и шарени...

7)Досегашни (не)реализирани проекти: Всичко що е на харддиска ми (компютърния и тиквения)

8)Странични интереси: музика, поезия, компютри, мистика, психология, самоусъвършенстване...

9)В кратце(или с две думи за вас самите): готин чешит

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евалата, все хубави постове дотук, много ме радваш, добре дошъл. Тва за теорията, ше знаеш, тук ще си мн добре дошъл ако напишеш някоя и др статийка, а за самоусъвършенстването :). Подушвам, че сме от една порода дето се вика :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо благодарско за топлото посрещане! biggrin.gif
Няма начин да не сте сродни души - все хора, с които може да се говори и без думи...
По-нататък ще измъдря и какво музикално да постна, след като подредя, довърша, редактирам, че всичко е разбъркашено и не съм правил нищо ново от десетина месеца сигурно. Да дойде желанието (на мястото на отишлите си проблеми и задължения покрай следването) и ще се презентирам и на музикален език.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл с всичките си впечатляващи идеи, интереси и предпочитания!

За пореден път се убеждавам, че образованието на даден човек може и да няма допирни точки с музиката, но ако такива има душата, то пътят към нейното познание е лесен.

Приятни мигове във форума! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и не съм правил нищо ново от десетина месеца сигурно

Време е да "раждаш" ... или "помяташ", важно е ноти разни да се шматкат палаво, хе-хе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей и добре дошъл и от мен! :hello:

та хубаво ще е да напишеш някоя статиика за теорията както каза Пешо че тук маи бая народ сме теоретично неграмотни :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Три години по-късно, освен броят на годините, друго другило от написаното май се не вее...

Взех си дипломата след двугодишно отлагане. Single съм от доста време, след като бях double и се оказа много дебело. :P Действам повече ембиънт напоследък, както се е чуло от раздела за авторска музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Пет години по-късно дори съм позабравил за тази тема. Сега си давам сметка, че май съм и най-старият мод на форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.