Jump to content
Българският форум за музиканти

Vlez Syn4o


lubo2

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Малко повече palm muting трябва да вкараш, където трябва, защото сега звучи доста разпиляно. И да поработиш над синхронизацията на солото с ритъма, особено в средната му част. Иначе си спазваш добре ритъма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще рече, че ти трябва учител по китара

 

 

доста отдавна съм бил на такъв учител едва ли ще ходя пак.без пари толкоз правя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заглушаване с дланта на дясната ръка :) Просто виждам, че доста хора тука ползват английските термини (и дори ако им го кажеш на български няма да те разберат :( ) та затова така го написах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха да предполагах нещо такова. аз знам английски но не съм си играл да уча термините при свирене на китара мислех че това е някъв по различен начин за заглушаване. бе то и от ефекта си зависи също и от китарата сигурно.сега съм с един кофти ефект но долу горе вкарва звука де. е ще направя квото мога с това заглушане с длан макар като не може да ми се покаже на практика щото би било по лесно. е кот стане в крайна сметка не получавам пари за това я но за сметка на това съм хвърлил бая пари по репетиционни и техника е и да не забравяме нерви изхабени. окей.

 

P.S.не държа да ви харесва солото аз повече ритъм китарист и рядко се занимавам със сола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То за идейката много хуаво, но не мога да разбера защо продължаваш традицията започната от Hammer smashed face !!!

Тоест не знам за другите, но аз доста се изнервям, когато гледам в продължение на над 5 мин. някакъв гриф , на който май някой свири !?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То за идейката много хуаво, но не мога да разбера защо продължаваш традицията започната от Hammer smashed face !!!

Тоест не знам за другите, но аз доста се изнервям, когато гледам в продължение на над 5 мин. някакъв гриф , на който май някой свири !?

 

 

ми те двете видеота са от два последователни дни някъде и не си бях нагласил похвата за снимане но за следващото ще направя да се вижда цяла китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като фен на Metallica и тяхното звучене бих добавил само - заложи касетофона, добави малко пари и си купи CD-player! :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като фен на Metallica и тяхното звучене бих добавил само - заложи касетофона, добави малко пари и си купи CD-player! :punk_guitar:

 

ама това беше от компютъра :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Аз като фен на Metallica и тяхното звучене бих добавил само - заложи касетофона, добави малко пари и си купи CD-player! ;)

сам решавам ко ше си купувам

ха чи от къв зор много си е яко изпълнението. без пари толкова ама за безплатно е супер. койт не го хареса да го д...ха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха чи от къв зор много си е яко изпълнението. без пари толкова ама за безплатно е супер. койт не го хареса да го д...ха

ако така се самооценяваш, заложи си и китарата(и камерата ).

Перфектен си няма за к'во повече да се иска от теб с китара. Хващай следващото хоби :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.