Jump to content
Българският форум за музиканти

Нашите барабани


Recommended Posts

И аз да се похваля с новата придобивка - ей тоя 10-инчов сладур блести на сет-а ми от няколко седмици, а оная вечер го пробвах и live!

136070_4761467525333_840961594_o.jpg

 

704595_517570088262009_57185892_o.jpg

 

Ето го и в дейвствие! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Сдобих се с нови заглушители vic firth от musicworld и утре ще ги пробвам и ще ви кажа дали бачкат,а взех си и едни палки същата марка 5б америкън класик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години на всички! Нека започнем 2013-та с нещо положително:

029358461-big.jpg

Редактирано от Sasho_Crasho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години Сашо:) Това Sand Ride ли е? Кефи ли те? На мен не ми допада много. В момента съм с един Jazz Sweet Ride ама и него май ще сменям.

 

Дано админите не ми изтрият и този пост, за това че съм казал че нещо не ми допада. Явно обичат много редовно да трият без всякакво предупреждение постове на хората. Дали това е причината да поопустее форума не знам, но гледам че така се е получило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 инчовият вариант е. Кефи ме, но още не съм го изкарвал на много места да го разтрия като хората. В нас звучи сякаш не се крашва толкова добре, колкото трябва да го прави по презумпция, а в зала към 220 кв.м се крашва идеално, но пък пинга страда. Последния всъщност може да се навакса с по-дебела палка, както го прави господина от Германия, ама това е друг въпрос. 
Запознах се напоследък с няколко Байзънса и не мога да кажа, че някои черти при тях могат да се открият в другите "големи" марки чинели. Характер е нещото, което им дава предимство. И определено ще продължавам да търся желания ефект сред екземплярите на тази марка. 

Редактирано от Sasho_Crasho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е... и аз ги сменям постоянно докато намеря нещо, което да задържа. За сега съм решил да си оставя един Jazz Club Ride 20" поне докато не намеря 22 инчовия вариант:)

Иначе можеш да пробваш на Ibrahim Diril сериите. Имам от тях 16, 17 и 18" в момента и бих казал, че са на нивото на Zildjian K Custom. Нещо средно между тях и Meinl Byzance.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представителите от семейство Дирил действително са доста сериозни майстори. Все пак обучението им е дело на Мехмет и Агоп, та няма нищо случайно в тази работа. Турските брандове са сериозна сила, но някои неща предполагат да не са чак такъв фактор в световен мащаб. Засега. В този ред на мисли Майнъл като бранд е най-защитен, защото Байзънсите са си турски чинели с машинни довършителни работи, а и превзема стабилно позиции, докато другите губят.
Не пропускай да пишеш на лично какво отива към сергията, че аз съм пръв на опашката за проби :) Jazz sweet ride-а не е от фаворитите, но не пречи да се запозная и с него.

Редактирано от Sasho_Crasho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги барабаниста деликатно заврян в кьошето;)

Дайте малко пространство и на нас - хора сме все пак!

 

Много поздрави на всички за чудесните придобивки - с много музика и придобивки ви пожелавам тази година. Има тука един младеж дето трябва да се похвали, но си трае....;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, хайде сега! В репетиционната барабаните , баса и двете китари са разположени в четирите ъгъла. Певицата ни е в средата. Поне така е при нас. Няма пренебрегнати...Всеки си има ъгъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че какво им беше на старите бе Влади, тези по- убави ли са. ;) Айде за много години, жив и здрав и със здраве да си музицираш един вид. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Жоре, за много години. Ами бая по-хубави са да ти кажа и съм много доволен. :greenball:

Ето и как звучат:

https://dl.dropbox.com/u/96734487/Drums%20Sample.wav

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.