Jump to content
Българският форум за музиканти

Нашите барабани


Recommended Posts

Имам следната идея - в тази тема кой с каквото се е сдобил, независимо какво е, но да е за барабани, да поства тук снимка, малко инфо, цена и от къде го е купил. Нещо като каталог... :godbless: Ако сте навити - действаме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Z-Custom 20" Power Ride58183.jpg

2.Огромно столче-футьол:)YamahaDS950.jpg-250 лева втора ръка от Джазза.

Това са придобивките от Август месец.От септември си купих стойки много хубави и много евтини от Алегро и също съм си поръчал три рамена за сплеш от Ямахата и облегалка за столчето:cheers:А да,сега за рождения ден отивам да си купя китаец :cheers: .Някакъв пайст Алфа или нещо друго.

П.П.Това е за сега.А зимата и аз ще си снимам палките и кожите:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е... най-накрая и аз да се похваля с нещо... :) Купих си нови (нови, нови... втора ръка;)) барабани. Тупаните са Tama Swingstar, може би голяма част от тях сте ги виждали в Джаза, едни бели. Скоро ще постна снимки и впечетления от барабаните. Цената им е 800 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва мойто не е мн ново, но е последното, което си купих... DMC_0002.jpg - на старо от Пепи Славов за 400. А, и наскоро си взех една мн удобна държачка за палки, която се прикрепя към фуса от Пепи Славов за 10-12лв. някъде. Препоръчвам ви я, найстина си заслужава :)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито много добре изглеждат но не е ли време с новите барабани да смениш стариа надпис и да сложиш нов цитирам стариа надпис: Не робувам на марки, затова свиря на Amati! маи е време да сложиш новиа надпис като например: вече робувам на марки и свиря на тама :):bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги и така чаканите нови барабани:

 

drumsux6.th.jpg

е браво аз допреди два дена и аз ги гледах там ...аз пук си взех една 4упе6та стоика на STAGG за 60 кинта и 8 splash medium brilliant :D не е много за хвалба ама кат нема кинти и тва стига ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз последно миналия месец се сдобих с 14" SH REGULAR MEDIUM HIHAT и кожа за касата EVANS 22" HYDRAULIC BLUE.Фуса е доста ефтин (120 лева чисто нов),и си звучи ефтино,но пък ми харесва повече от 302-ката,с която свирих до сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз да се похваля! Сдобих се с два чинела 2 ръка,единият е Трова 15 инча и Някакъв Истамбул старичък 14 инча ! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14"K custom mini china,paiste 2002 16" crash,paiste 2002 14" sound edge.Това за един ден :happy: Някакъв луд късмет.Такива чинели не се намират всеки ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми,какво ново...купих си бойна кожа Evans Genera G2.Страшна е!Жесток саунд вади ;) Сьщо така си взех палки Pro-Mark 5A с пластмасови топ4ета.

 

Еми,кожата(Evans Genera G2 Coated) си я взех от Динакорд в София за 23 лева,а палките (Pro-Mark 5A plastmasovi top4eta) си ги взех от Динакорд вьв Варна за 18 лева.Сега мисля да си купя палки Про-Марк с подписа на Майк Портной ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей това резонансче, че мойто много се изпокъса

evans_bd20rb_black.jpg

 

Купих си ей тая кожа за барабанче Evans HD Dry двойна с вентилационни отвори...ама много фокусирана ми дойде

genera_hd_dry_heavy.jpg

та си купих друга

 

reverse_dot-2d1625ff38211b93fffa15b3ca88534a.jpg

обикновена единична Coated Genera

 

 

Ако някой се интересува от двойната да обади...свирено е веднъж с нея...в магазина е 26 лв. ще я дам за 15 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След много "кумене" си взех комплект бая изстрадали Tama Swingstar, по мои сметки от началото на 80-те. Които се надявам след освежаване да ме порадват известно време. :think: :lol:

 

drums01.jpg

 

подменянето и оправянето на разни неща вече започна.

 

drums03.jpg

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) аз си купих палки нови4ки AHEAD -Joey Jordison signature model

 

дръжките са метални ,другата 4аст на плаките мяза на бакелит незнам от какъв материал е то4но но е доста здраво,и накраиниците топ4етата са пласмасови като могат да се отвиват и завиват , в кутииката към палките има книжка със упътване :D и едно шишенце със те4ност прили4а на олио -все още незнам за какво се използва.

 

ве4е скъсах кожата на флор-тома,продължавам тестването ......

 

B)B):):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.