Jump to content
Българският форум за музиканти

Среща на басисти


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

http://www.youtube.com/watch?v=Wj7ZIWOEMZM

 

Ето едното видео от срещата.

Хвала на основните участници Гого и Тонстудио2! :)

 

Ако някой от собствениците на някой бас иска да добавим още инфо в описанието - да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На второто ревю къстъм 5 струнния бас от 2:48 нататък е правен от Пламен от Асеновград(дървенията) и довършван от Цецо от Варна.

За сега е с евтини адаптери Бостън(не съм сигурен) и евтини потенциометри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Скоро се засякох с Илийката и му зададох същия въпрос :)

Той предложи да е на есен, че сега много от хората са или по морето или по чужбина...

Аз лично съм навит по всяко време!

Даже може една лятна сБирка да направим и на есен пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отдавна не бях се мяркал тука ... ехаааа ... гледам забавлнията продължават ;)

по германията се мотам още ама мерна ли се по нашите географкси дължини и ширини за по-дълго ще се включа активно пак.

 

весело от мен и до скоро !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне за мен би било по-удобно ако е в следващите месеци - ако не наесен, то през август най-рано. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Като цяло имам една идея ... Едно представяне на басове на Цецо от Варна.(доста разнообазен арсенал ) Което ще е по скоро и  като сбирка.Ще се разискат и  теми свързани с адаптери , електроники , дървета, струни, в които всички ще взимат участие . Залата , звука, мултимедията от мене. Някъде септември може би... Какво ще кажете :)

 

Ако мога ще уредя хостеси по безгащи и некоя стриптизьорка за разниообразие, да направи моноспектакъл. ХАхахаа

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло имам една идея ...Ако мога ще уредя хостеси по безгащи (доста разнообазен арсенал ) в които всички ще взимат участие .Ще се разискат и  теми свързани с адаптери , електроники , дървета и струни за разниообразие. Залата , звука, мултимедията и некоя стриптизьорка от мене. Някъде септември може би... Какво ще кажете :)

След като пооправих някой грешки в поста ти казвам - ДА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен, добре звучи, но на мен ми се иска да разширим малко темите:

 - сравнение на бас драйвове. След последната среща коментирахме с някои от участниците, че би било полезно да сравним кой какво използва. Ще има интересни джаджи, гарантирано е ;)

 - какво ново в арсенала на всеки участник. Така де, за какво купуваме пустото оборудване, ако не можем да го покажем на ближния?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Днес говорихме с assoass/Илия и мислим да свикаме братството на 26 септември вечерта от 18 часа. Мястото отново ще е същото - репетиционната в сградата на АТМ на 7-ми км. на Цариградско:
https://www.facebook.com/pages/Tonstudio2/704118509601280

 

Пишете дали ви е удобен деня за да видим колко хора ще се съберем. Ако сме малко ще мислим за алтернативен вариант. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

26-ти е петък... Аз примерно съм на работа до 18ч. и докато се добера до 7-ми км ще е станало 18:30ч.

Аз ще дойда, ама пак ще съм от кибиците :)

Ще домъкна двата баса от подписа ми и едно соц БГ комбо Dave Larios BC100 с 15 инчов Celestion говорител, който май е повече китарен, от колкото басов говорител :)

Поне в това комбо звучи повече като китарен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам удоволствието да ви поканя на един готин уъркшоп, който организираме - Andy Irvine bass workshop. Ще бъде утре, 14.09.2014 в клуб Jet Rock от 19:00 часа. Ще има джем, готина подгряваща група от съфорумци и супер полезно за всеки басист.  Ето и линк :

 

http://forum.muzikant.org/topic/158973-andy-irvine-warwick-workshop-in-sofia-14092014/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.