Jump to content
Българският форум за музиканти

Среща на басисти


Recommended Posts

ха такааа, разбрахте ли къде ще е следващата бас среща :godbless: ... и ако ви хареса случайно нещо, направо имате възможността да го отнесете :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Супер беше просто! Мерси на всички за съветите и че ми позволихте да се докосна до инструменти за които само мога да си мечтая да имам като се науча да свиря някога :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха такааа, разбрахте ли къде ще е следващата бас среща :godbless: ... и ако ви хареса случайно нещо, направо имате възможността да го отнесете :godbless:

Ти го каза, то на 3 метра има и репетиционна... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Басистите, 'айде среща, че се замотахме нещо! Място - София, ул."Пиротска"92 (магазин(че), двор(че), репетиционна), с други думи- идеални условия. Имам обещание от колегата chobbi да донесе Алембика и кривия Дингуол... и кой каквото има.

Очаквам предложения за ден и час, вие сте на ход!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да бъде след поне 2 седмици, за да може всеки да планира добре времето си. Моля някой да изброи датите на интересните концерти, за да ги изключим. Остава да решим през уикенда ли ще правим срещата или в работен ден?

 

Изненадващо ниска активност в тази тема до момента, имайки предвид как протекоха миналите 2 срещи! Събудете се!

 

Поздрави,

Марин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

А, тъкмо прогледнах :thumbdown:

Мисля, че е по-добре да бъде през уикенд или в петък.

 

 

П.П. На 17-ти май имаме Майк Стърн.

Редактирано от KAE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре звучи. Мога пак да донеса Шектера (с новите адаптери). И се надявам да хвана някой от 7-струнните, дето Иван ги продава, че съм се наточил отдавна на един, ама кога ли ще е...

По- добре да е някой петък след работа, че уикендите доста хора пътуват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, значи след около 2 седмици. А относно активността, нарочно отворих нова тема, за да се вижда повече, но съвестен мод я е обединил със старата, както и да е. Седмаци естествено ще присъстват, но събитието ще е "кривата" тупалка на chobbi, според мен.

 

п.п. За Майк Стърн,не идва той, а Ричард Бона :thumbdown: (мое мнение)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би петък, 21 май? За да се разпием ..разсвирим исках да кажа! :thumbs_up: без да се притесняваме за другия ден...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Значи за сега - петък, 21 май. Очаквам и други предложения. Ще ми се по- от рано да фиксираме датата, защото репетиционната също трябва да е на разположение.

Редактирано от johniebgood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз мога да си взема пак Warwick-a, макар че вече не е интересен ;) Освен това от днес притежавам червените неща от подписа си, ако някой проявява интерес. Главата е като на разбойника, но кабинета може би ще е интересен на някого - казвайте ;)

 

P.S.: Джони, трябва да отцепиш няколкостотин метра от "Пиротска" за паркинК....

Редактирано от MaPuHcKu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наоколо не е синя зона, което е добре. Току що разбрах, че цвете за Гошо е на 21,22 и 23-ти, добре ще е да фиксираме друга дата, ако кажете и тази може да остане, предлагайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.