Jump to content
Българският форум за музиканти

Среща на басисти


Recommended Posts

елате към 25-ти към Карлово или Сопот :no: Рокерски събор ще има....

 

Здравейте пак - трябва да ви кажа, че за 24ти няма как да стане, съжалявам.

 

Какво ще кажете за 25ти?!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Пичове, дайте да го направим другият месец, за да има достатъчно време за организация и да се съберем повече хора, за жалост сега не мога да дойда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така, сменям квартирата. :greenangel: Много от днес за утре се опитвате да направите организацията. Дайте да "наплюем" една дата следващия месец, че да може да се планира нещо. Да няма официални и неофициални празници и прочее усложнения :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ОК. Нека да е другия месец, доста от "ключовите" съфорумци явно няма да успеят. Айде нека да е за началото на другия месец, но си запазвам правото да домакинствам....

 

PS - Нека по-младите членове на се сърдят, защото определено ще имат какво да научат и видят когато дъртите кучета извадят тоягите, бирите и амповете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Илийка, еле пък щом ще е другия месец ще цъфна със страшна сила. Тамън и тебе не съм те виждал от 1200 години. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра, че отпадна 25-ти...нямаше да мога да дойда.Уточнете дата и съм там!Само да предложа няколко правила за срещата:

1.На срещата се идва без часовници.

2.На срещата се идва без жени.

4.На срещата се идва с желание за свирене, пиене и басистки мохабети.

 

П.С. пропуснах 3.,щото е по подразбиране ( на срещата се идва с бира, кофа таратор+мастика или домошарка+салата и нож да се нареже!НОСЕТЕ НОЖ!)

Редактирано от Abbath
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ножове колкото искаш мога и мачете да донеса а и за екстермни случаи мога да домъкна и резачката :) Иначе казвайте дата само дано да не от 3-10 че съм в Турция ама какво да се прави...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

03.10.09

08.10.09

 

Решавайте!!!!!!

 

08.10.09 - през седмицата мисля че е по-удачно. Почивните дни все някой ще пътува, така че мисля че е по-добре на 8-ми.

Ама и на 3-ти съм навит де!!! Само казвайте!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за пръв път пиша в тази тема, но определено ще ми е интересно да видя колегите басисти, така че ако е на 8-ми идвам с пълна сила :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за пръв път пиша в тази тема, но определено ще ми е интересно да видя колегите басисти, така че ако е на 8-ми идвам с пълна сила :godbless:

 

Чакаме още предложения за датата, за да може финално да го уточним! :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hoffentlich на срещата няма да убиват начинаещите, които се надяват да посвирят за първи път на бас :icon_shithappens:

 

Flamingone a.k.a. Жоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.