Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Posted

Супер е, много яки Мейърски тонове, за пореден път се убеждавам, че тонът не е в ампа, а в ръцете! ;) :thumbs_up:

  • Like 2
Posted
предполагам че с всичко може да се извади добър тон стига човек да се разбира с гласовете в главата си 😄:cheers2:
 
 
  • Thanks 1
  • Haha 1
Posted

^ Борбата с гласовете не спира цял живот, понякога е красива, понякога трагична ... :) :icon_shithappens:

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.