Jump to content
Българският форум за музиканти

Търси се басист (София)

Recommended Posts

Здравейте!

Софийска аматьорска банда търси басист или китарист, който би свирил и на бас. Свирим метъл - траш, прогресив, груув. Свирим за кеф и да се учим. Правим авторска музика и целим лайв изпълнения. Имаме наше студио близо до центъра на София. Споделям дема при наличие на интерес :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By RaverWild
      Привет,
      Не съм сигурен кое на снимките е за бас, кое за китара, но предполагам басистите четат и тук. Та този уикенд бях да видя една от любимите ми банди на живо - Asphyx, които слушам още от ученик от 1991 година. След концерта се качих да снимам педалбордовете. Сигурен съм, че най-малкото от чисто любопитство ще са ви интересни. Трети педалборд не видях. Ако някъде из сцената е имало нещо друго вързано към китарите, не съм забелязал. Аз не разбирам нищо от китари, просто пускам снимките. Да си призная очаквах да видя някакви екзотики, но основното им е BOSS и то стандартни издания, но и ако върши работа друго не им и трябва. Ясно ми е какво е тунер, delay и ривърб. TightMetal-а де-факто е Amptweaker Tight Metal ST, сега проверих, като това е старата версия от 2010г, което е дисторшън. Единственото, което не ми е ясно са какви са тия Shure-ове. Приличат на тунери. Обаче на единия педалборд вече има един тунер на BOSS, та това ако е тунер ми се вижда излишно, освен ако не е вързано в китарите а към микрофоните. Ама знам ли... Идеи ?

• By TONY
      Една тема за малкото заинтересовани, да обменяме музикални предпочитания и вкусове, с най-добрите албуми на месеца.
      Ето, моите  предложения за Януари -
      А. Мелоди - Хард рок , Блус рок
      Tony Martin - Thorns 
      Praying Mantis - Praying Mantis 
      Eric Gales - Crown
      Б. Всякакъв метъл (без екстремен)
      Fatal Morgana-In Quiet Us
      Sentiment-From Here To Ever After
      Bastet - Bastet (Италия) 
      Veidan Land - Veidan Land (Brazil)
      MAULE - MAULE (Canada)
      Burning - Scourge Of Humanity (Netherland)
      Validor - Full Triumphed (Greece)
      Ancesthor - White Terror (thrash Mexico)
      Systematic-Fragile Existence (прог  САЩ)
      Revenge - Venomous Vengeance 
      Ashes Of Ares - Emperors And Fools
      Spitfire-Denial To Fall (хм Гърция)
      Eliminator - Ancient Light (Англия)

В. Ектремен метъл
      Sothoris - Wpiekłowstąpienie (Poland bm)
      Elffor - Kaosaren Mendi Odoltsuetan (Spain (Basque Country))
      Vaino - Metsänpeitto
      Sekoria - Seelenwanderung 
      Duir - T.S.N.R.I: Impermanenza (Италия)
      Storm Kvlt - Europas Weg zum Grab (bm Germany)
      Shadow Dungeon - Gæstgerýne(bm Bosnia and Herzegovina)
      Ysyry Mollvün - Ysyry Mollvün (бм Аржентина)
      Det Eviga Leendet - Reverence (бм Швеция)
      Г. Инструментален албум
      Steve Vai - Inviolate  
    • By IamZeyn
      Здравейте, китарист си търси hard rock / heavy metal / power metal група от София, по възможност готова такава! Пишете ми тук: ivailozhelevbg18@gmail.com
    • By plamenoff
      Здравейте!

feel good inc. е акустично дуо от София. Правим авторска музика и няколко кавъра на любими банди.
      За сега сме вокал и 2 китари, но търсих хора, които да се присъединят, за да обогатим звука си.

На първо време най-голяма необходимост имаме от барабанист/перкустионист, както и басист.
      Казвам перкусионист, защото харесваме звучене от типа на акустичните неща на Godsmack/Sully Erna (Avalon), и би било страхотно ако намерим такъв човек.

В случай, че не открием подходящ човек за тази позиция, звучи добре и да правим електронни бийтове, но за тази цел отново ще ни трябва човек, който да го прави>

Басистът е ясен, търсим!

Относно останалите инструменти, отворени сме към всичко, тъй като смятаме че всеки инструмент би обогатил по свой начин музиката ни.

Можете да чуете авторски парчета и кавъри в канала ни в YouTube:
      https://www.youtube.com/channel/UCCEV1p1shpwjoBYojZVGw9A

Благодаря за вниманието, ако имате интерес, пишете ни в мрежите тук:

Facebook: https://www.facebook.com/feelgoodinc.official
      Instagram: https://www.instagram.com/official.feelgoodinc.bg/
      Или да ме потърсите на номер: 0894 40 89 42
      Казвам се Марио.

Усмихнат ден!
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.