Jump to content
Българският форум за музиканти

Метъл машинка


Voidhanger

Recommended Posts

Не са особено скъпи и оригиналните. Но, да, Хагитата са наистина направени, съвсем малко имат за пипане. Е, който много иска може да смени жак и врътки,но аз не го намирам за нужно. Даже стоковите адаптери са си екстра. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

@Voidhanger Имам корейски епифон SG400 custom от 2002г, с доста ъпгрейди :) Ако не си намерил нищо което да ти грабне окото, може да се спазарим нещо ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, chris_barnes написа:

@Voidhanger Имам корейски епифон SG400 custom от 2002г, с доста ъпгрейди :) Ако не си намерил нищо което да ти грабне окото, може да се спазарим нещо ;) 

Яко. Хвърлим съм око на един Винтидж със Seymour Duncan Black Winter  в бриджа, но няколко месеца от Германия за 300 евра. Лошото е,че ще взимам и един Orange Crush 60 комбо, та не знам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Поръчай си едни адаптри уинтър ли там наквото е,спожи си ги на хагито.Убеждаваш се,че са напразно похарчени пари и продъ

лжаваш напред с едни адаптри в чекмеджето.Така поне няма да имаш две евтини китари.Сякаш има някакво значение каква китара,че и с какви адаптри ще включиш в компа.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Имам един гардероб китари, 11-12 ли, 14 ли, не знам, но са над 10. И по малко съм почнал да ги модвам. Ако се спра на някоя, правя и леки ъпгрейди и най-важното и слагам струни и я интонирам за струните и строя. Сега една ме чака за 12-56 или 13-56 и дроп D за неща на Obituary, имам една разглобена на две и тя чака за струни и 12 -13-ски и дроп ама за Sodom-ии. Имам две LP, едно SG, един Ibanez S470, и още няколко които не мога да си ги спомня сега. Имам 2 кубета които не ги харесвам едното е 6.5 говорител, другото е 10-ка. Имам и 10-ка  в кабинет. Имам и Marshall Plexi. Имам и Line 6 Spider IV 120 с два 10 инча с педала ама изостана Малта, само педала е 80 пари. И да ви кажа моя опит! Нищо от това дето имам не ми трябва!!! Даже и колата само с две врати  и нея ще изхвърля някой ден...

Послеслов: Тая на снимката от половин година е с четири струни, иначе е с Planet Waves колан! И я чакат два нови потенциометъра и медно фолио... И струни!

DSC_0365.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Тая каква е? Миналия месец си пратих Хагито за лека доработка и настройка на Стефан Кудев. Е тоя човек е велик - не знам каква магия й направи, но китарата в момента е точно това, което исках - екшън 1.1-1.2 на 12 прагче, 6-та струна, абе сама свири, както се казва. Не мислех, че това е възможно, но явно е.

Та така, благодарение на Стефко си оправих нервите и спестих грешни пари за друга китара :D

Редактирано от Voidhanger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилича ми на силвъртон това. Едно време бях тръгнал да купувам такава - масивен нек дайв има, трудно се свири прав с нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.