Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

те са изразили своята загриженост към проблема, записвайки части от парчето в собствени студия.

https://www.ploshtadslaveikov.com/estradata-s-pesen-za-koronavirusa-za-da-ni-vdahne-kurazh-video/

• Confused 1

Целта е да изпаднем в музикален потрес.

И да покаже, че от глада по страшно няма!

И духовният и стомашният.

Edited by TONY
  • Like 1

Целта е нулева толерантност към  подобна бездарна пошлост, която минава  за част от  българската култура, както и падението  на някои уважавани  изпълнители.   За съжаление през последните години видях, че и  министерството на културата  взе участие в подкрепата на множество бездарни проекти, раздавайки пари на сульо и пульо,  обявили се за творци!

Извинете, но може би съм пореднният завистлив хейтър!

• Like 2

Това дали е пошло или не е въпрос на гледна точка. Ти мислиш едно, те мислят друго. Каква е идеята? Да обиждаме който не харесваме ли? За мен пошло е Х да обижда У за това, че не харесва дадена песен. Дори и за чалга да става дума. По- конструктивно е да направиш по-добри песни от тези, които назидаваш и да спиш спокойно, че не си като тях ами къде-къде по-добър. Ако искаш да се сравняваш с някой, бройте си продажбите. Това е безпристрастен показател за това какво става и какво не. Кой е бездарен и кой не.
Ако търсиш къде да хейтиш, ползвай фейсбуук или там каквото друго ползваш. 
Тук ще обсъждаме собствените си песни ако някой изобщо се осмели да поиска мнение след като прочете подобна тема.

• Like 1

Всъщност, като се замисля, ти правиш всичко това, което обиждаш. Първо популяризираш песните, които са гнусни според теб. Ако не беше ти и твоя пост аз нямаше да ги чуя. И не съм ти никак благодарен, че ги чух. :) С нищо не ме обогати това, просто се изцапах в твоите лайна. За което пак не съм ти благодарен. 

По смислено ми се струва да беше направил една тема в която да ни кажеш какво харесваш от колкото това. 

Специален поздрав за Лими:

Преди 1 час, musicman написа:

С нищо не ме обогати това, просто се изцапах в твоите лайна. За което пак не съм ти благодарен. 

По смислено ми се струва да беше направил една тема в която да ни кажеш какво харесваш от колкото това.

Това не са моите лайна, не изкривявай. Посочил съм чии са, точно с цел да  не се цапаш ако имаш вкус към добра музика, надявам се! А, теми  за  хубава музика  тук съм  правил отдавна и то няколко. Сега е време за нетърпимост към  подобна гадост и се  радвам, че и ти си съгласен с мен, че тези добре  платени "шедьоври" са лайна, но не моите!

Смятам в тази тема да продължавам да показвам подобни фекалии и който не желае да ги  чува нека да прескача темата! Няма да се обяснявам повече! Долу в подписа ми има моя музика и който  желае нека плюе колкото си иска!

ПС Фейсбоклук не ползвам!

Edited by Лими

@Лими напротив, твоите са. Ти си създател на темата, не някой друг. 

Следващото нещо, което разбрахме и е характерно за всички хейтъри е че ако ти хейтиш е ок, ако теб те хейтът - не. 

И последно. Не, хейтърски теми няма да има тук. Ако искаш да пишеш нещо смислено и градивно - заповядай.

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.