Jump to content
Българският форум за музиканти

Базара - повторно публикуване на приключила обява - дублиране на снимки

Recommended Posts

Здравейте, когато се опитам да публикувам отново вече приключила обява в раздел КУПУВАМ, снимката/снимките от обявата се дублират.

Ето пример с тази обява:

image.thumb.png.0e1fe165ced3456f89fe7f7d057798ab.png

Обявата беше приключила преди два дена, и днес реших да я препубликувам отново и снимката на говорителя се дублира.

Някой друг сблъсквал ли се е с такъв проблем?

• Like 1

• synchu changed the title to Базара - повторно публикуване на приключила обява - дублиране на снимки

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Gesho
      Здравейте колеги, купих си синтезатор Yamaha psr210. Като го включа работи около 1 минута и след това забива и звука изчезва, или самия звук остава на едно място като замръзнал. На екранчето с цифрите за ефектите излизат некординирани знаци. След рестарт от копчето се оправя и пак свири 1 минута и забива или изчезва всичко тотално. Иначе всичко си работи. Като пусна повече ефекти забива по бързо. 
      Отварях го прелепих тук там някои спойки но без резултат. Има една интеграла с обелен,олющен лак на главната платка отдолу. Моля някой ако има идея от какво е ще съм много благодарен.
    • By DaftFunk
      Привет. Имам един специфичен проблем с уа-то от което инак съм супер доволен!
      Когато натисна педала нагоре-надолу на моменти издава един "hiss" звук както когато потенциометъра е зацапан. Пръсвам го с почистващ спрей за електроника и потенциометри и се оправя. На дргугия ден пак същия звук започва. Дали потенциометъра е заминал или нещо друго трябва да се направил. Моля за съвет.

• By ivoilievmusic
      Здравейте, имам от доста време този проблем като свиря свободни струни предимно на 5 и 6-та струна започват вибрират ключовете на китарата и да издават неприятен шум, казаха ми да ги затегна при смяна на струните но стана дори и по зле. Ако и вие сте имали подобен проблем и сте го решили ще се радвам да го чуя.
      Китарата е Vintage V100 Les Paul без никакви модификации.
    • By n_s
      Здравейте, имам следния проблем: при пеене с глас в припева както е в оригинал (конкретно към песните  - Кристиан Костов - Beautiful Mess, Avicii - Wake Me Up и други подобни) не успявам да контролирам гласа и той преминава фалцетно, а когато се напрегна да го контролирам имам нещо наподобяващо хрипове, ходих на лекар и казаха, че е задна хрема и е от времето щяла да премине, но така и не отминава. Вокалния ми педагог ме посъветва отново да отида, но не виждам смисъл като ще получа същия отговор. Можете ли да препоръчате нещо?
    • By concept
      Здравейте!
      Понеже не можах много да се ориентирам, бих искал да попитам, дали има форум/тема, където да се продава музика/композиции. Не знам към кого да се обърнза, затова и пускам тази тема.
      Поздрави! :-) 
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.