Jump to content
Българският форум за музиканти

Jamesfield? (Metallica трибют) Пловдив, търси китара, бас, барабани и вокали

Recommended Posts

• 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By velit
      Едно кратко соло от мен, което много обичам  

• By ognian
      Здравейте, имам въпрос за свирене на китара - постановка с лява ръка.
      Става въпрос за 9 годишно дете. Той е левичар - и в момента има интерес към класическа китара и учи основните акорди. Но хваща китарата като за дясна ръка. Пробвал е и обратната постановка (за лява ръка ) но поне за сега - казва, че не му е удобно така. 
      Въпроса ми е: Трябва ли в последствие да започне обучението си по китара с постановка за лява ръка?
      Благодаря!
    • By AndeeBG
      Здравейте, аз и едно приятелче басист си търсим нови приятели за свирене, с основна цел писане на авторска музика.
      Търсим Вокалист/ка, Барабанист/ка и още един Китарист/ка (дали соло или ритъм няма много значение, тъй като аз мога да покрия което и от двете да е, нямам претенции).
      Ние свирим неща от Хеви Метъл (Avenged Sevenfold - This Means War), до пънк (Green Day, Rage Against The Machine...), поп-пънк (State Champs), алтърнатив метал и рок (Pierce The Veil, A Day To Remember, Papa Roach). Идеята ни е да пишем авторски песни и евентуално да запишем EP, като песните са в стил по малко от всичко или един от конкретните жанрове. Предишна оригинална песен може да чуете тук, демо версия - https://stoyanovandy.wixsite.com/website
      Скролнете до музикалния плеър, пуснете песента Rise. Това е звука които искаме да направим, макар че тази песен не беше напълно довършена тъй като така и не допълнихме програмиране и синтезатори още.

Местоположението е Пловдив, макар че в момента аз се намирам в Англия, но смятам да се върна към Май месец ако всичко е наред. Дотогава можем да записваме дистанционно при възможност, ако ли не, аз имам няколко идеи написани вече и ми трябват текстове основно и хора с амбиция и кеф за писане с които да обсъждаме идеи как да допълним песните.
    • By deadman_walking
      Здравейте! Група L`Ange Sauvage от София търси певец и клавирист. Полът и годините са без значение, но е добре да сте над 20.
      Хубаво ще е клавиристът да има представа от това що е синтезатор и ако има опит в работата със семпли ще е супер. 
      Свирим основно авторска музика.В основата на стила на групата са пост пънк и инди рок, но целта е даги разнобразим със Продиджи и Фейтлес
      синтове.До седмица предстой да бъде пусната първата записана песен на групата която е с гост вокал. Основната цел на първо време ни е 
      стягане на репертоар от авторски песни (имаме 2 напълно завършени и 3 който чакат своят вокал), записи и участия по клубове и фестивали(ако се доредим).
      За контакти : 0898613012 или langesauvage.rockband@gmail.com или Л.С. тук. 
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.