Jump to content
Българският форум за музиканти

Ъпдейт

musicman
 Share

Recommended Posts

Скъпи колеги,

както забелязвате форумът е ъпдейтнат. Визията е нова, има и нови функции.

От съображения за сигурност логването вече ще става с имейл а не с потребителско име. Паролите си остават същите.

Ако има някакви проблеми, пишете в тази тема.

• Like 1

И за какво е тая пък толкоз сигурност, като че някой е тръгнал да влиза в чужд акаунт. Ни си помня имейла с който съм регистриран, ни нищо. Сега нова регистрация. Нов профил отначало. 😔
Потребител Ap_6

Вероятно е забравил старата си поща на стария акаунт и сега си е направил нов с друга поща. Между другото в настройките на всеки си седи пощата, с която се е регистрирал и е добра идея да си погледнем имейлите, че по някое време може да има и друг ъпдейт. ;)

П.П. Сега забелязах, че ми е лепнат някакъв шестоъгълен "медал" - 'новобранец', при положение, че съм се регнал още в 2005-та и наближавам 1000 поста...явно доста се е вдигнала летвата. :)

Edited by yamaha

Ако някой си е забравил пощата от която се е регистрирал, може да отиде на забравена парола и там ще види коя е. 

Това за новобранеца, и аз съм така :) Явно някакъв бъг при ъпдейта, при първа възможност ще видя защо е така. 

Виждам, че и някои аватари са изчезнали също. И това ще го проверя.

Стар Ap_6, нов Аp-6, иронията е излишна. На забравена парола не ми изписва имейл, а ми предлага да въведа такъв, ама аз не го помня. Както и да е, щом е толкоз важна сигурността, няма да издребняваме... 

На 3.08.2021 г. at 9:10, musicman написа:

Колко мейла да има човек? 5-6...

Не ме питай...моите по едно време бяха двуцифрено число, което не започваше с 1. :lol:

А между другото след ъпдейта забелязах един малък бъг, който по принцип не ми пречи, но ще го споделя. На заглавната страница, както и в разделите, на някои от темите не излиза линкът с датата на последното пуснато мнение, но пък линкът над него си работи, така че няма проблем.

bug.jpg

---------------------------------------------------------

bug2.jpg

Edited by yamaha

И аз съм от колегите дето не си помнят имейлите. Тук съм регистриран сигурно от 2004г, когато ползвах yahoo имейл (когато yahoo was a thing). Успях да си се логна през браузъра, де!

Имам проблем с tapatalk обаче. Смених си имейла на актуален такъв, тук се логвам без проблеми, но tapatalk не ми приема логина по никакъв начин.