Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте! На 20г съм и свиря на класическа китара от близо две години. Свиря за удоволствие, не е професионално и търся друг китарист, с когото можем заедно да репетираме/черпим опит/да се забавляваме и изобщо да мислим разни съвместни неща. ? Ако се намирате в Бургас, Велико Търново или близо до тях, пишете ми на лично съобщение.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By prodanoff
      Знам че имам точно 1% шанс да намеря хора, точно за такъв идиотски проект, но защо пък да не  . 
      Без бъзик, ако някой иска да направим наистина много луд проект, който би ви изкарал изцяло от зоната на комфорт, може да ми пише тук или във фейсбук. На 27 години съм от град Бургас и не съм свирил на барабани от 4-5 години.
      В началото може да започнем с аранжименти и студийни записи, тъй като разполагам със звукозаписно студио в центъра на града и снимачна техника, а по-нататък и клубни участия (ако не ни прибият някъде до тогава).
      Издирва се певица/певец, китара, бас китара и евентуално клавирист.

Меди, Галин, Преслава, Емануела, Галена, Анелия, Азис и др.

• By SoulSound
      Търся място,където мога да свиря с групата ми.Обърнах мрежата и нищо не открих.Ако някой знае дали във Велико Търново има някъде репетиционна,моля да сподели.
    • By gre6nik
      Здравейте,
      Скоро се сдобих с една стара класическа китара Ибанез която има малък дефект. Търся майстор от Бургас или региона който да я пипне малко. По конкретно - липсва и парче (около 2 см.) от пластмасовия кант на ръба на задната дъска и царгата. Снимки ще приложа като се логна от телефона.
      Прегледах представилите се лютиери, но не видях такъв дислоциран в Бургас, за това пускам тази тема.
      Поздрави
    • By kill em all
      В момента съставът се състои от: барабани,бас,ритъм и соло китара.
      За повече информация:0883407402
    • By plamen_gr
      Здравейте..някой знае ли добър лютиер в Бургас,защото китарата ми се нуждае от сетъп..изчетох доста теми из форума не открих инфо за такъв.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.