Jump to content
Българският форум за музиканти

Работа


Recommended Posts

Абе хора, би ли могло да си намеря някаква работа в БГ, свързана с музика, и да не е ноо лайнарска? Писна ми да компютърджийствам. То мое и с компове да е, ама поне да е с музика нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прякия отговор е "НЕ" или трябва да си баджанак на еди кой си за да е "ДА".ти поне ги разбираш тези работи.ако ще е за пари-отивай в норвегия,но ще свириш чекии.или кръчмарията на морето,ама е само за сезона:cheers:ама мисля,че точно с това не ти се занимава :) успех в търсенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Glacierise, миналото лято имаше некви проекти дето Европейския съюз ли, някакви други ли, даваха безвъзмездно луда пара за насърчаване на младежката заетост в България. Като пример за какво могат да бъдат оползотворени кинтите копелетата посочваха построяването на звукозаписно студио. ;)

Изядох си мъдите от яд, защото когато научих за това, до карайния срок за представяне на проектите оставаха само 4 дена. Нямаше как да изготвим с аверите проект за нула време...

Може за 2005 пак да има такова нещо и те съветвам да се ослушваш и да кандидатстваш, защото хората ти дават до 30 000 евро за да си построиш собствено студио (а и не само студио - каквото си поискаш) и да си правиш кефа в него!

Аз ще дебна и ако се отвори възможност, ще кандидатствам и (надявам се) ще спечеля проекта. Ако един т двама ни успее, може да вземе другиот за чирак у студиото :green:

;) ;) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе - не стига че вземаш сума ти кинти за това че по цял ден се ровиш из форума и по разни музикантски сайтове(с изключение на времето когато си правиш слухови упражнения :P ), ами и се опракваш :P:)

 

Аре обади ми се като решиш да напускаш :D

 

Иначе, ако можеш да се уредиш, се хвани съпорт в някоя интернетска фирма - вземаш нощните смени и само жулиш :green: По музикантско от тва... :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе - не стига че вземаш сума ти кинти за това че по цял ден се ровиш из форума и по разни музикантски сайтове(с изключение на времето когато си правиш слухови упражнения :headbang: ), ами и се опракваш :headbang::P

 

Аре обади ми се като решиш да напускаш ;)

 

Иначе, ако можеш да се уредиш, се хвани съпорт в някоя интернетска фирма - вземаш нощните смени и само жулиш :green: По музикантско от тва... :headbang:

баси къде такиа работи бе аз бих си дал единия бъбрек да бачкам цел ден на комп и да ми плащат :headbang:;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

абе тегава е. обаче пък в мойта работа (работя репортер във вестник) се намерих друг репортер - музикант. и така, hang-ваме се подир политиците и си лафим за китари в кафето. съдба? еба ли го.... :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох, пичове, пичовеее...

 

и аз откога се мъча да го измисля, ама нещо грам не съм сполучил засега... даже и близо не съм ...

 

ама при мен тъпото е че и за нищо не ставам :cheers:

 

:beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха забавно :beer: Аз и аз не ставам да го е.а :beer: Работя като преводач в един вестник.....дават малко по-малко от малко пари ама карай :cheers::cheers::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък "работя" :beer: като озвучител и нема ви казвам за кво иде реч...

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, би ли могло да си намеря някаква работа в БГ, свързана с музика, и да не е ноо лайнарска? Писна ми да компютърджийствам. То мое и с компове да е, ама поне да е с музика нещо?

:D Хвани се към някоя фирмичка, дето прави мелодии за GSM-и :D:D Хем на компютър, хем с "музика" ще се занимаваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееееееееееееееееех, ЖИВЕЙ МИ СЪ - НИ МИ СЪ РАБОТИ, Еийййййййййй!!!!

(често възклицание на един мой познат)

Малко са местата, от които можеш да изкараш кинти (нормални за БГ) с това което ти харесва да правиш.

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвани се към някоя фирмичка, дето прави мелодии за GSM-и  Хем на компютър, хем с "музика" ще се занимаваш

 

;););) Ех, че забавна темичка...как се кефя просто. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.