Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

Митак,Асан има тема на негово име,и там подробно е описал свирките си,чети ако искаш да знаеш подробности,разгледани са надълго и на широко,не мързелувай(майтапя се).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Въпросът ти не е в правилната тема! Трябва да е в Темата  ВСИЧКО ЗА PA СЕРИИТЕ НА Korg! В съответната Тема ще намериш отговор на 35 страница, там колегите са дали описание на това което те интересува!  :mellow:

Редактирано от Lorimar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ти не е в правилната тема! Трябва да е в Темата  ВСИЧКО ЗА PA СЕРИИТЕ НА Korg! В съответната Тема ще намериш отговор на 35 страница, там колегите са дали описание на това което те интересува!  :mellow:

Благодаря ще погледна ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли да помоля някой за стил като за тази песен https://www.vbox7.com/play:a18642f1, попринцип ще го ползвам на Yamaha, но не е проблем ако е и за някой от по-ниските pa модели :) Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да помогне като ми изпрати Ос версията 2.2 за Корг Па800 за 256мб рам тъй като 2.1 има малко проблеми и мисля че като ъпдейтна ос-а ще се получи благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега няма ли да е по-удачно да ъпдейтнеш клавира до па 2 х не само рам  и о.с.?Искаш ли да споделя малко впечатления за ъпдейтнат па 800 с теб?Колко страници барабани си заредил вече?Понеже тези ъпдеитове на о.с. 256 мб-ви за па 800  :ph34r:  не само позволяват по голяма рам платка 4 пъти по-мощна и бърза но също добавят още 8 страници за дръм кит/барабани.Рама ще го смениш нали и дефакто  повечето рам има каде да се работи и складират много много семпли и  мултита.Но задаваш ли си въпроса къде се  записват тези допълнителни двойно повече дръм кит?Колкото повече пълниш тези барабани толкова повече клавира недоволства :angry:  и може  от време на време да показва някой чалъм и с това да предупреждава какво следва! :butcher: Па 800 ще работи със 256 мб рам но е добре да имаш предвид моя съвет за да не се наложи да даваш едни излишни пари за цпу платка/процесорна платка която се намира на доста различна цена според  човека и случая.Всеки комплект барабани помни записи за всеки един клавиш,кой семпъл свързва,колко удължен,резонанс,кутоф,транспониране,вело и много други още но каде се помни това?това не зе помни в рам а в едни памет чипове директно на процесорната платка.Демек колкото повече пълним тези чипове те са пригодени за 8 страници записи не за 16 нали?Едно е да работиш 8 часа на ден друго е 16 часа на ден :angry: Просто ако работи клавира със до 8-10 страници барабани и му се помогне със вграждане на един пц вентилатор които да обдухва чиповете от цпу-то може би ще работи добре клавира.Колкото повече се изкушаваме да пълним барабаните то очакваи най-лошия сценарий.По-удачния вариянт за повече възможности като дръм кит е да се вземе па 2 х или по-добре па 3 х.

 

  Имам о.с. -а който искаш но внимаваи до къде ще стигнеш със експеримента си щото аз много обичах моя па 800 и знам как се стига до белята.Съмнявам се ,че ще се оправиш като просто вкараш по-нов о.с.Почкай да триеш! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също подкрепям колегата Асан - да смениш клавира с ПА2х Про или ПА3х! При ПА 800 дори вокалиста е с програма,  докато при ПА2x е с отделен CPU (процесор), отделен CPU за ефектите, при 800 пак с програма! При ПА3х също са с отделни CPU (процесор) вокалист, ефекти, а и ПА3х има MAXX Audio! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. някой може ли да ми помогне дж съм и ми трябват няколко сета от клавир който да използвам на компютъра

За да  ги направиш за контакт 5 

1 .Трябва ти KORG PA Manager

2. Extreme Sample Converter

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам уникалния и неповторим клавир GEM WK 2000 ORIENTAL

 

до колкото съм на ясно с новата ми свирчица,  мога да и качвам стилове/бленди и ала бала   от WK2 и WK3  за WK4 и нагоре не съм сигурен но все пак .... моля Ви ако някой има нещо, да пише

здравей колега имам същия джем но не мога да открия стилове за него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли да помоля някой за стил като за тази песен https://www.vbox7.com/play:a18642f1, попринцип ще го ползвам на Yamaha, но не е проблем ако е и за някой от по-ниските pa модели :) Благодаря предварително.

колега това може би ще го намериш в турски сайт...тракия музик...trakya muzik

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.