Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

Здравейте ,колеги трябва ми добре направен стил за Темна е мъгла паднала ,  на реална цена

Що да е  на  реална цена,не може ли  безплатно да е ?Щото така като  те  чета  ми се  струва си мой човек-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте колеги,може ли да ми помогнете с ритми за корг па80,ще съм ви много благодарна.Имейла мие amandaaman@abv.bg или на скайп:nastu_girl.Не съм музикант,свиря в къщи като любител.Още един въпрос...от къде мога да купя флаш карта за па80?Защото с карта звучат по добре,гледам клиповете в ютуб и много ми харесват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Мога да ти пратя много сетове, а за флаш карта за PA 80 може да попиташ в някой от центровете на Икономов /http://mci-bg.com// или Невилиян Гемижев http://gemamusic.net/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам уникалния и неповторим клавир GEM WK 2000 ORIENTAL

 

до колкото съм на ясно с новата ми свирчица,  мога да и качвам стилове/бленди и ала бала   от WK2 и WK3  за WK4 и нагоре не съм сигурен но все пак .... моля Ви ако някой има нещо, да пишеerКолеги

Колеги и аз съм със същия нещо има ли по темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имам 1 странен въпрос към всички. Имам роланд г600 и искам да добавя vocal ефекти към ритмите, ето какво имам впредвид : 

чуйте частта от 0:08 нататък. Това "Хей, хей" знам че го има за korg pax сериите опитах да конвертирам такива ритми, но не се получава. Някой може ли да ми помогне? В замяна мога да дам сетове за pa1x, pa600 i pa800. Tel: 0896481468 AMET
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся румънски ритми - народни.В замяна предладам много добре направени народн ритми .За ROLAND E-86.За уточнение тел. 0898468328

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ви изпратя доста интересни и  много добре направени ритми за ROLAND Е-86 но не знам как става номера тук. Евентуално на Skype - адреса е в профила ми.По интересно ми е обаче защо никой не се интересува как се правят самите ритми .А там е най интересно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Някой знае ли програма с която мога да конвертирам User Sounds от ПА3Х сет за ПА2Х, пробвах с Korg PA Manager, но за конвертиране изисква пълната версия. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здравеите,търся сетове за корг па50 ако някои може да помогне за размяна  да пише скаипа ми е anton6013 

сетове за корг па50 moga da ti pratq dosta setove Izpratil sam ti pokana v Skype  :)

Редактирано от Lorimar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеѝте още сам нов.Имам КОРГ ПА 50 SD и имам нужда от стилове,ритми, аранжименти и бленди.Ако може някои да ми изпрати ще сам много благодарен.Имеила ми е VIDINSKIDENISLAV@GMAIL.COM  или на skype  vidinski_87

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.И аз се интересувам от размяна на сетчета за Korg pa 50.Aз разполагам с това    http://www.img-share.eu/main/image_view/12615390_1045440838811368_2549852383660936243_ogBa5C3S.jpg.htm       ако някой има нещо по различно от това,и иска да разменим да пише.Скайп- vaskoo8798.

Редактирано от leon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.И аз се интересувам от размяна на сетчета за Korg pa 50.Aз разполагам с това    http://www.img-share.eu/main/image_view/12615390_1045440838811368_2549852383660936243_ogBa5C3S.jpg.htm       ако някой има нещо по различно от това,и иска да разменим да пише.Скайп- vaskoo8798.

Разполагаш с 44 сета, толкова преброих, не са ли ти достатъчни или искаш още?  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам дали някой може да ми прати midi file на песента zlatnik? От няколко дни се опитвам да вляза в дата.бг, но не ми зарежда. Ще съм благодарен ако някой ми помогне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.