Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

Здравейте!От къде мога да сваля бленди за KORG PA50 и как се пускат после на клавира.Същото ли е като със сетовете,или има разлика? :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Здравейте искам да попитам можели да се зареждат бленди на korg i30 ако някои може да ми помогне със повче информация относно клавира ще съм много благодарен 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте.може ли някой да помогне за GEM WK3 не е включван от доста време и не тръгва светва само дисплея.има ли някъв рестарт за софтуера.Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весели празници на всички!

:jazzband:  :cheers2:  :cheers:  :rocker:  :headbang:  :punkband:  :hooray: 

Понеже е модерно тука само да се пита и иска и аз  искам да попитам ако някои има о.с за корг па 800 поддържащ 256 мб.рам със 16 страници във  усер дк и съответно усер 1 и 2 нека се свърже с мен.Ако някой има  о.с от па 2 х за  па 800 много ще съм благодарен.

 Желая ви щастливо и  безгрижно изкарване на празниците, по-специялно новата година и след това от сърце !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весела коледа на всички . Искам да попитам как да създам стил на клавир Technics kn 1200 ? Клавирчето е доста старичко и поради това почти не намирам информация за него . Пробвах на слуки  sequencer-rec-metro-on ....и резултата е : Просвирва един единствен път и спира , не иска да повтори . Предварително благодаря на всички .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Нов съм във форума и имам въпрос дали някой има стил,с който да мога да свиря Как тихичко си капеха листата на Южен вятър.Извинявайте ако въпроса ми е неправилно зададен и ако мястото му не е тук.Предварително благодаря на всеки, отзовал се.Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Нов съм във форума и имам въпрос дали някой има стил,с който да мога да свиря Как тихичко си капеха листата на Южен вятър.Извинявайте ако въпроса ми е неправилно зададен и ако мястото му не е тук.Предварително благодаря на всеки, отзовал се.Поздрави!!!

 

Валс...или трябва да си направиш стил в/у валс ако не намериш готов и ти даде някои.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей колеги имам доста инфо за KORG PA50,ако някой иска да разменим инфо да пише на Skype:   samuil.metodiev

Редактирано от krasi625
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо,за много години на всички!Благодаря на misho.d-ами да трябва ми стил валс,който да стане за гореспоменатата песен.Между другото свиря на Yamaha,но който има такъв стил за KORG или ROLAND пак може да ми помогне-няма проблем,защото аз конвертирам стиловете от един клавир за друг.Предварително благодаря и ако някой има такъв стил да каже-ще му дам скайпа и можем да разменим някой и друг стил,който аз имам.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо,за много години на всички!Благодаря на misho.d-ами да трябва ми стил валс,който да стане за гореспоменатата песен.Между другото свиря на Yamaha,но който има такъв стил за KORG или ROLAND пак може да ми помогне-няма проблем,защото аз конвертирам стиловете от един клавир за друг.Предварително благодаря и ако някой има такъв стил да каже-ще му дам скайпа и можем да разменим някой и друг стил,който аз имам.Поздрави!

Да ти дам инстрома направо. :blush:  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Весели празници на всички!

:jazzband:  :cheers2:  :cheers:  :rocker:  :headbang:  :punkband:  :hooray:

Понеже е модерно тука само да се пита и иска и аз  искам да попитам ако някои има о.с за корг па 800 поддържащ 256 мб.рам със 16 страници във  усер дк и съответно усер 1 и 2 нека се свърже с мен.Ако някой има  о.с от па 2 х за  па 800 много ще съм благодарен.

 Желая ви щастливо и  безгрижно изкарване на празниците, по-специялно новата година и след това от сърце !!!

Реших проблема,но ми е интересно сега да поговоря с човек работил с тези глезорий на па 800.

 

68275642_6_585x461_razshirete-ram-do-128

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.