Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

А сега те разбрах. Демек като акаунт във уиндолс. Налучках го на моята свирка. Запаметявам до 192 програми - стилове със звуците и параметрите......и т.н. 

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте, имам Yamaha PSR S970, но много харесвам някои ефекти или мултипадове от KORG. Ако някой може да ми каже от къде мога да си смъкна .wav или .mp3 файлове със звуци и ефекти или мултипадове от KORG. Най-вече съм си харесал едни турско-цигански така да се каже ефекти с говорене и викане ( нещо от сорта на "ЯПАЩЕЙ" и другите подобни които звучат по нашите кръчми . Ако някой с Korg може да ми смъкне няколко от тези най-известни звуци ще съм много благодарен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ръченица с перкусии само на тъпан някой да има? Демек сватбарско звучене на улицата?!  :blush:

Редактирано от rettere
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да помоля ако някой има хубаво кръчмарско стилче в размер 7/8. Ще съм много благодарен :)

Македонско или ръченица?   :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам Yamaha PSR S970, но много харесвам някои ефекти или мултипадове от KORG. Ако някой може да ми каже от къде мога да си смъкна .wav или .mp3 файлове със звуци и ефекти или мултипадове от KORG. Най-вече съм си харесал едни турско-цигански така да се каже ефекти с говорене и викане ( нещо от сорта на "ЯПАЩЕЙ" и другите подобни които звучат по нашите кръчми . Ако някой с Korg може да ми смъкне няколко от тези най-известни звуци ще съм много благодарен :)

Имах такива падове останали от предишния притежател на клавира YAPISTIR, TEI TEI, KALLE... но ги изтрих тъй като НЕ свиря такава музика :):D  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте, искам да помоля ако някой има хубаво кръчмарско стилче в размер 7/8. Ще съм много благодарен :)

Македонско или ръченица?   :blush:

 

 

И на двете ще се радвам. Беден съм на стилове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте, имам Yamaha PSR S970, но много харесвам някои ефекти или мултипадове от KORG. Ако някой може да ми каже от къде мога да си смъкна .wav или .mp3 файлове със звуци и ефекти или мултипадове от KORG. Най-вече съм си харесал едни турско-цигански така да се каже ефекти с говорене и викане ( нещо от сорта на "ЯПАЩЕЙ" и другите подобни които звучат по нашите кръчми . Ако някой с Korg може да ми смъкне няколко от тези най-известни звуци ще съм много благодарен :)

Имах такива падове останали от предишния притежател на клавира YAPISTIR, TEI TEI, KALLE... но ги изтрих тъй като НЕ свиря такава музика :):D 

Благодаря все пак :) Ако някой друг разполага с точно такива ще съм много благодарен. :) Търсих и в Youtube, но не мога да открия точно такива като за нашите кръчми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер на всички може ли някой да ми разясни как да прехвърля миди или стил на Ямаха ПСР Е413, защото като свържа клавира към лаптопа и нищо. Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер на всички може ли някой да ми разясни как да прехвърля миди или стил на Ямаха ПСР Е413, защото като свържа клавира към лаптопа и нищо. Благодаря предварително :)

 

 Ръководство      ТУК

95-97 стр.

Installing the USB-MIDI Driver
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Здравейте, искам да помоля ако някой има хубаво кръчмарско стилче в размер 7/8. Ще съм много благодарен :)

Македонско или ръченица?   :blush:

 

 

И на двете ще се радвам. Беден съм на стилове.

 

Понеже не мога да ти пиша лично съобщение - не ми позволява форума явно..... ще ти пиша тук.
 
Здравей, и аз съм с акордеон и съм самоук с лявата ръка на синтезатор. :-) 
Имам малко стилове за роланд. Ще ти пратя каквото изровя ако си с роланд разбира се.
Из нета имаше споделени стилове за различни марки синтезатори...
Имах една програма за компютър дето можеше да чете стилове и мидита и да променя типа им според това на какъв синтезатор ще ги ползваш....да я търся ли?
 
Поздрави!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Здравейте, искам да помоля ако някой има хубаво кръчмарско стилче в размер 7/8. Ще съм много благодарен :)

Македонско или ръченица?   :blush:

 

 

И на двете ще се радвам. Беден съм на стилове.

 

Понеже не мога да ти пиша лично съобщение - не ми позволява форума явно..... ще ти пиша тук.
 
Здравей, и аз съм с акордеон и съм самоук с лявата ръка на синтезатор. :-) 
Имам малко стилове за роланд. Ще ти пратя каквото изровя ако си с роланд разбира се.
Из нета имаше споделени стилове за различни марки синтезатори...
Имах една програма за компютър дето можеше да чете стилове и мидита и да променя типа им според това на какъв синтезатор ще ги ползваш....да я търся ли?
 
Поздрави!

 

 

Да използвам ги на One Man Band който предава към kontact 5. Свиря на midi keyboard иначе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.