Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

Здравейте на всички и от мен !  :godbless: ! Аз също съм нов във форума . Казват " За да получиш трябва да дадеш " ! Е, за сега бих желал да споделя един сайт, който се надявам, че ще бъде полезен на мнозина :

 

Free download yamaha styles, voices and resources links.

http://slider.50webs.com/full_yamaha.htm

 

:Piano:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Привет колеги. Наскоро се сдобих с KORG PA800 и спешно се нуждая от два семпъла: гайда и кларинет, защото моите не звучат качествено. В замяна пращам добра информация. Facebook :Анатоли Апостолов. Моля, ако някой има, да обменим малко информация. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 здравейте на всички ,искам да попитам знае ли някой как да записвам от клавира в комп.има л;и някоя програма да тсане като мп3,благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги,някой ако има този ритъм за па50 може ли да ми го изпратите на емайл: trader1990@abv.bg Аз също имам много сетове.

https://www.youtube.com/watch?v=Ds3lHjy8A8A

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Привет на всички колеги. Преди около 2-3 седмици си взех Korg Pa600 QT. Имам един-два въпроса, на които се надявам да намеря отговор тук - от Вас. Като за начало, имам зареден сет, който уж е добър. Да но нямам тези гласове на кючеците, които мисля, че се наричат "шайн гласове". Та въпроса ми е, от къде мога да ги намеря и как да ги заредя. Благодаря предварително, бъдете здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Не ти трябва програма за тази цел. Просто сменяш формата - триеш .kar и на негово място пишеш .mid

Не съм сменял формат, пробвах с десен бутон на 'свойства' не се получава. :crying:  :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги   тарся стилове за роланд е 500 интелигент, неравноделни ,,,благодаря....имам за ямаха ,ако на някои му трябва...мойе да пратите на imeil    zaferzafki@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте на всички музикални маняци,:) искам да попитам може ли някой да ми помогне ,т.е.да ми кажете как да си направя някоя терца за корг па 500,имам хубави сетове за па500,ако желае някой можеm  да обменим,сайп dako8305,благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

^ Не ти трябва програма за тази цел. Просто сменяш формата - триеш .kar и на негово място пишеш .mid

 

Не съм сменял формат, пробвах с десен бутон на 'свойства' не се получава. :crying:  :crying:
Просто преименувай името на файла. Караокетата завършват на .kar, а МИДИтата завършват на .mid

Триеш .kar и на негово място пишеш .mid

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

здравейте колеги извинявам се първо ако нещо съм згрешил това ми е първа поява във вашия форум искам да ви помоля за някъква информация за Роланд ВА3 имам стилове но са от Е96 и не звучът хубаво, много ще съм благодарен ако някой може да ми помогне това ми е мейла  nevar@abv.bg      ili     skype    kawazaki977  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.