Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

Пиши ми довечера в скайп - elfisha_90 за да ти пратя малко информациика. Имам към 4-5 готинички сета за корг па 80.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

благодаря много за инфото това исках да 4уя и аз си купих па 500 но нямам инфо за нея бихте ли ми изпратили инфо за нея предимно кръ4марски ще сум ви много благодарен също и бг фолклор скаип dako8305

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за инф.и аз си купих па500 но нямам инф.бихте ли ми споделили малко предимно кръ4марски песни също бг народни стилове благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш никакви ядове. Не разполагам с кой знае какви ритми и бленди все още, но ще ти пратя каквото имам, но най вероятно в понеделник следобед, че утре съм на сватбичка. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвах че търсенето на бленди и ритми на Juzni vetar е мисията невъзможна,обърнах целия нет и никъде няма направо умирам от мъка!!! :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте на всички .ще може ли да ми помогне някой ,искам няколко сета за корг па500 със бг хора и ръченица дайчево всякакви също и кръчмарски понеже си го купих скоро и нямам никакви стилове скаип dako8305 благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

здравейте на всички ,можели някой да ми помогне като ми каже как да заредя сет от па 800 на па 500 как точно става че нещо не ми се получава ,благодаря ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравеите на всички,разполагам със много хубави сетове за Корг па (800-3 х)Търся хора със сериозна и актуална (Българска)информация за размяна.

     Поздрави!!! 

  

 Скаип: asan.onbashi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не могат да се дръпнат от  саита ,как могат да се изтеглят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може нещо и за Yamaha psr e433 да ми пратите на fu4ko@abv.bg ще съм много благодарен.Всякакви стилове прием-кючеци,гръцки,абе всякакви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 

не могат да се дръпнат от  саита ,как могат да се изтеглят

 

Заповядаи нов линк : http://oumihnevo.data.bg/p/files/midi/BG%20Music

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.