Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

https://www.facebook.com/video.php?v=10203380691547496 Някой има ли такъв ритъм за Корг Па50?Ако има някой да ми пише на скайп:samuil.metodiev  

:)

Редактирано от krasi625
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Трябва ми помощ.Наскоро смених клавирчето и сега съм с Ketron Solton MS 100...та въпроса ми е някой дали има стилове за такава свирка.Трябват ми няколко стила като за кръчмарска музика за народно,кючеци,балади и др. 2/4  7/8  9/8  бегинче  2-ка 9-ка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Мили колеги,знае ли някой дали може и как да се изтрият или заместят заводските стилове на па500 ориентал?

:coolp:

Може!

Махаш отметката която заключва фабричните стилове и си готов. Може да си вкараш колкото стилове искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!!!

Разбрах, че БЪЛГАРИНА е голЕма работа, когато трябва да помогне на някой новак като мен!

От известно време търся нещо от новите стилове за Korg Pa 50 и много се направиха, че не ги интересува да помогнат. 

Какво толкова Ви пречи да помагате, когато може да помогнете? 

Някой ще се научи по-добре от Вас ли?

Та... ако някой има желание да ми прати някой стил с нещо ново като балади, кючеци, народни... може да ми пише на скайп modata4 или на фейсбук https://www.facebook.com/ivaylopd

Ще съм му много благодарен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми мили колеги от 4-5 години помагам на новаци кат вас. :greenangel: Е кат не ви харесват българите искаите от  американците помощ бе.Публикувани са линкове във темата сочещи към  сетове за корг па ... включително и па 50.Нещо по-ново,нещо по-ново ама нещо по-ново струва пари ето за това всеки се ослушва и чеше дет не го сърби. :blush: Освен казаното музиката както и всеки един занаяд или по-модерно казано "бизнес" не само в  България е препятстван от конкуренция.Па 50 си е професионален аранжор и зареден със хубава имформация в ръцете на добър клавирист ще е  сериозна пречка за всеки в бранша. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили колеги,знае ли някой дали може и как да се изтрият или заместят заводските стилове на па500 ориентал?

:coolp:

Може,съгласен съм напълно със поста на колегата  tony78

Редактирано от asan79onbashi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Наскоро се сдобих с KORG PA600. Удобно клавирче, лесно за работа. Предишният ми клавир беше па800. Съдейки по сетовете на колеги, па600 има доста по-големи възможности. Бих искал да ви помоля да ми помогнете да го накарам да запее друга песен, понеже в момента съм със старият си сет от па800. В замяна предлагам сетове събирани от мен за па800. SKYPE: toli_dianov

Благодаря.  :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте и от мен. Скоро си взех джем вк 2 и е абсолютно празен от към ритми и тактове...разполага само с фабрично заложените. Бих се радвал,ако някой реши да помогне в замяна пращам тактове за корг па 50 /евентуално биха тръгнали и на други модели корг/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Скоро си взех джем вк 2 и е абсолютно празен от към ритми и тактове...разполага само с фабрично заложените. Бих се радвал,ако някой реши да помогне в замяна пращам тактове за корг па 50 /евентуално биха тръгнали и на други модели корг/

Намерих едно упътване за джем-а,ето го-http://www.manualslib.com/ дано е от полза на такива като мен :thumbup:  оказа се доста сложно да си направя собствени тактове :yes: и все още се надявам на помощ от приятел :recourse:  ето и майл за всеки случай koceto1556_82@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.