Jump to content
Българският форум за музиканти

Група POLYGON търси китарист (Пловдив)

Recommended Posts

Здравейте,

група Polygon от Пловдив си търси китарист! Силът е Death Metal a групата е активна и с богат репертоар от собствени парчета. Имаме издаден един албум и предстои запис на втори. За повече информация на телефон 0889 708 009 или на ЛС.

• Like 1

• 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Parallax
      Здравейте,
      ние сме клавирист, басист, барабанист и вокал. Търсим нашия солокитарист. Свирим мелодичен хард - хевиметъл с елементи на прогресив. Наблягаме на авторска музика, но свирим и няколко кавъра за кеф. Имаме собствена репетиционна и студио. Свирим за сега по един път седмично.
      Моля, който има интерес да се свърже с мен чрез Л.С. или на телефон 0877 123 802 - Румяна

• By VennieAlr
      Китарист съм от 11 години (на 17 съм lol ) , оборудван съм и търся heavy/metalcore група в София.
      Нещо от сорта на killswitch, BFMV, Trivium 
      Ето и един от кавърите ми като портфолио :Д 

• By sac
      Здравейте приятели.
      В група " Сакрисал " търсим вокалист .Композираме и свирим песни, които са в стил Thrash Death Metal. Вокалист ще е подходящ всеки човек с тежък глас, громък глас, дрезгащ глас и т.н. странни гласове. Не са подходящи кресливи или пищящи вокали.
      Няма ограничение за възраст (най-важното!) нито за пол или цвят на очите (хъ-хъ-хъ)! Имате ли желанието, имате ли хъса да се занимавате с тежка и не толкова популярна музика сте добре дошли!
      Независимо дали харесвате само Thrash Metal-а или само Death Metal-а пак сте добре дошли!
      Това, което имаме като минимални изисквания, за да се съберем и да си направим репетиция с вас е следното:
      – Трябва да знаете и да можете да рецитирате един текст на български език (по ваш избор: „Империята на новия ред“ или „Мъртви земи“);
      – Трябва да знаете и да можете да рецитирате един от текстовете на английски език(също по ваш избор: „Steel Man“, „Last Hope” или „Spiritus”);
      – Трябва да сте си разучили съответните песни, които искате да си забием (и знаете текстовете, разбира се). Въобще не е задължително да знаете песните гладко, просто да сте запознати!
      Песните и текстовете, които може да си разучите и репетирате спокойно са пуснати в Youtube.com и в описанието към клиповете са публикувани и текстовете на песните:
      – Last Hope;
       -Last Hope - lyric video
      – Spiritus;
      – Dead Land („Мъртви земи“);
      – Steel Man;
      – The Empire of the New Order („Империята на новия ред“).

Също ще подчертаем, че прослушването НЕ Е конкурс, нито е на конкурсни начала. Просто ще се чуем, ще си уговорим удобен за всички ни ден, ще се съберем в репетиционната и действаме.
      ВАЖНО: както подчертахме по-горе търсим всякакви странни вокали с различни умения, които да са подходящи за тежка метъл музика. НЕ ТЪРСИМ заместител на бившия ни вокалист Димитър Маринов. Така, че не е нужно да се съобразявате, да го копирате или да го имитирате – просто бъдете себе си!
    • By UDOO
      Търсят се Барабанист, Соло китарист и басист за мелодична рок-метъл банда в София. Тези които свирят едновременно на трите инструмента са с предимство :). За повече инфо ме търсете във Фейса  Milen Filipov  със сива китара на профилната.
    • By Anomis
      Здравейте! Имам огромното желание да споделя любовта си към английската гръндж/пънк/поп банда Wolf Alice с млади, артистични и смели хора! Разполагаме с вокал, 1 китара, бас и барабанист. Нужна ни е още една китара. В групата сме се събрали само млади хора, затова очакваме човек под 27г.
      Можете директно да се свържете с мен тук: https://www.facebook.com/an0mi

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.