Jump to content
Българският форум за музиканти

Брандиране на перца


Recommended Posts

Здравейте,

Предполагам, че не пиша в правилния раздел, но трябва да тръгна отнякъде :)

Дали имате представа, къде в БГ се изработват перца за китара с лого по избор или поне да принтират логото ми върху мое перце?

 

Благодаря предварително!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За печат сложна работа, едно на ръка, че ще падне след не много време, друго че трябва да се поръчат доста бройки някой да се захване изобщо. Тука работи само сито и тампонен печат. Относно изработката на самото перце, единия вариант, който е евтин е да се реже от някакъв листов материал, който трудно ще намериш. В другия случай  е на шприц  с материал на гранули какъвто си избереш и матрица, ама тогава цената няма да ти хареса...

Аз мога да ги изработя, гравирам, печатя, дори да направя матрица за шприц форма обаче разходите, времето за изработка на всичко необходимо това да се случи са големи и това е причината никой да не го прави на местна почва.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години си бях направил доста добри перца с лого и не бяха мега скъпи. За 5-10 бройки няма смисъл, де, аз си направих 100. Материалът, който избрах, е 100% като на Dunlop Tortex, но имаше различни опции. Виж как са цени/доставка в момента: Clayton Custom

Ей ги моите:

custom-picks.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите. Аз поръчах 200 броя перца и ще ги занеса в някоя печатница, за да видя, какво ще предложат. Ако не ме устройва, ще поръчам от Clayton Shop.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Изнамерих го най на края, правено е преди 10-тина години и ми е подарък от скъп приятел. Гравирано и изрязано на лазер от листов материал.

0-02-05-29cad48642182b5c3a3de73c5d72bbd336d99f1ef9b2ba5ceb5b5abfbe257228_f380527b.jpg

Редактирано от lyu_records
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 


Много добре изглежда, но каква ли ще бъде цената за 100- ина бройки? Май няма да е съпоставима със ситопечата?


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за гравиране само на файбър лазер, предполагам около 0.5 лв на бройка, нещо такова. Имам приятел с хубав файбър, ако те интересува пиши ми на лични да ти дам координати да се разберете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.