Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Проверих в темите и мисля, че никой не е повдигал въпроса да се направи профил на форума в My Space. Няколко човека може да се ангажират с поддържането му (включително и аз, но без дизайн, щото не ме бива.. за попълване на инфо - да!), редовно ще се вписват концертите на всички групи, музиканти, певци, артисти и т.н., които пишат във форума или имат нещо общо с него. Ще се пускат всяка седмица различни парчета, отново на хора или групи от форума. Мисля, че ще е по-лесно и бързо да се стига до такава информация от там!

 

Ако сте навити, кажете кой може да направи готин дизайн и да почваме да го пълниме с инфо..!

Редактирано от jeleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен идеята е супер! За жалост идея нямам как се прави дизайн в майспейс, но предполагам, че не е голям зор, със сигурност във форума има доста хора, които знаят как. ;)

 

:) Подкрепям!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово, резервирах мястото:

http://www.myspace.com/muzikant

 

Има ли доброволци, които да се занимават ?

Щото аз нямам много време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами - ако някой се навие да направи веднъж завинаги дизайна, после аз и още някой примерно ще поддържаме инфо за концерти, албуми, песни и т.н.

 

П.П.: musicman, все пак трябва да ми (ни) дадеш паролата за влизане и и-мейла, който си регистрирал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти искаш да се занимаваш - пиши ми на ЛС да ти пратя подробности :recourse:

 

Другите доброволци също да ми пишат на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.