Jump to content
Българският форум за музиканти

Продавам текст на песен


Recommended Posts

Здравейте, приятели! Нов съм във форума, извинявам се, ако вече има такава тема! Казвам се Иван Чорлев на 20г. съм, занимавам се с поезия от от 8-9 години, като имам вече две издадени стихосбирки - "Зазидани сълзи" и "Смърт отвъд живота". От скоро започнах да пиша и текстове на песни. В момента имам един готов текст, който бих желал да продам и евентуално да работя с някого в дългосрочен план! Моля Ви за съвет и евентуално да ме насочите към някого!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ще продадеш, ако има кой да купи. Т.е. някой трябва да прецени, че си заслужава да плати.

Публикувай си текста. Публикуван текст никой не може да ти открадне.

Лично аз си мисля, че за човек с 2 стихосбирки на 20 години има 2 варианта.

Или го тресе болна амбиция и си въобразява, че личното му творчество има някаква стойност или в някакви много редки случи става дума за нещо сериозно, например Петя Дубарова. Но това няма значение, ти публикувай текста, ако си заслужава, ще ти го купят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две думи :) трябва първо да дадеш тук-таме някой безплатен текст, хората да те понаучат, да почнат да те харесват и чак тогава идва ред на заплащането. В началото така да тръгнеш да продаваш от нищото - няма такъв случай. 

 

Според мен най-удачният вариант е ако ти успееш да прецениш твоят текст на какъв изпълнител би паснал, да ги контактнеш директно и да им го предложиш безплатно , те да го направят и да стане яко парче, което вече ще ти натрупа червени точки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.