Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте,

Ние сме от София - ритъм китара(и вокал), соло китара, бас и си търсим барабанист :drummer: 
Свирим 80ски траш, спийд, хеви метъл, като става на въпрос за авторска музика и сценични изяви. Имаме си наша оборудвана репетиционна. Възраст - до 25 години.

Контакти: FB - Натиснете

На 21.04.2019 г. at 10:28, VennieAlr написа:

Здравейте,по-точно какво ще свирите?Slayer,Metallica нещо от сорта ли?

Да, също като стил на звучене: SkullFist, Enforcer, Destruction, Sodom

Преди 22 часа, VennieAlr написа:

На колко години сте горе долу.Аз съм на 16 предимно китарист,но от скоро започнах пак да свиря на барабани.Може да измислим нещо :Д 

Супер, пиши ми в facebook - www.facebook.com/kriso12345

Иначе като години - около 18 сме средно

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By vendeta75
      Здравейте, ние сме новосформирана  банда 2ма китариста и басист който пее и търсим барабанист да се присъедини към цялото нещо и да се кефи с нас
      всички сме между 28 и 31 макар че няма значение много годините, стига човека да има хъс и да му се свири от сърце.
      Като музикат все още търсим неща които може да творим и да свирим заедно, въртим се около рок музика, дали по модерна, дали по класическа с идеята и ние да творимподобна в някакъв момент. Отворени сме към предложения разбира се, но тези неща е хубаво на място да се види на къде ще ни повлече. 
      При интерес звъннете направо за повече информация 0896148999 Владо
    • By Panzergrenadier
      Вокалист и китарист от София съм. Търся хора - басист и барабанист, а защо не и втори /соло/ китарист с които да свирим предимно авторски хеви, спийд метъл в добрите традиции от 80-те години.
      Ето нещо   от мен: 
      https://soundcloud.com/drastic_measures_band/boundaries-of-aggression-master
      https://soundcloud.com/drastic_measures_band/madman-lives-again-mastered

• By slubster
      24 годишен (с музикално образование), търся работа в група/оркестър/бенд/ по барове/ресторанти/дискотеки/заведения/хотели/кораби/клубове/черноморието/извеждания/събори.....
      Основни стилове, които слушам и свиря са: рок, блус, кънтри, диско, латино, реге, народно, балканска музика, поп-фолк и други.
      Пазарджик - Пловдив - (София)
      0889450618 - Йордан
    • By Kris1303
      Група RockVets 3 китари,барабани и вокал търси клавир,Свирим предимно за удоволствие . От варна сме.Място за репетиции уредено.репетираме 1-2 пъти седмично. Стил рок/рок анд рол
    • By TONY
      Една тема за малкото заинтересовани, да обменяме музикални предпочитания и вкусове, с най-добрите албуми на месеца.
      Ето, моите  предложения за Януари -
      А. Мелоди - Хард рок 
      1. Michael Schenker Group - Immortal  , това е съчетание от хард и хеви, нарочно го слагам към хард рока, за да не се елиминира с новият Аксепт. Албум на месеца!
      (две от песните, особено ми влезнаха под кожата, естествено слаба няма)
      2. W.E.T. - Retransmission, мелоди скандинавски хард рок, Джеф Сото е вокал и двама китаристи, шведи. 

Б. Всякакъв метъл (без екстремен)
      1. Accept - Too Mean to Die - супер албум, класически метъл! Албум на месеца!
      2. SOEN - Imperial , прогресив, чуйте го
      3. Therion - Leviathan , не се нуждаят от реклама
      4. Crystal Viper - The Cult, тези са от новата вълна на хеви метъла. много ми харесаха
      5. Fireforce - Rage Of War . Много добър траш от Белгия. Водят ги пауър метъл, не са като Сабатон, но тематично песните са за война.

В. Ектремен метъл
      1. YOTH IRIA - As The Flame Withers - тези гърци направо разбиват. Имат много мелодични моменти, имат и много здрави моменти, водят ги демоничен блек.
      Няма значение, албум на месеца!
      2. Grima - Rotten Garden
      3. A̲s̲phyx - N̲ecroceros̲ 

Г. Инструментален албум
      April Rain - Mirror of Ether - руска банда... това не е китарен интрументален албум. има добри китари, но не са водещи. Няма завъртяни сола.
      Просто добра инструментална музика.

Аз споделям, как аз съм чул и "видял" нещата. 
      Вие, споделяте, какво сте харесали от това, което сте чули... естествено, може да съм пропуснал нещо добро.
      Така по-лесно ще може да се състави пул по стилове и за годината.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.