Jump to content
Българският форум за музиканти

Krisko_K

Търсят се басист и барабанист за метъл група от Шумен

Recommended Posts

Търсят се басист и барабанист за метъл група! 

Изисквания:

Дабсте от Шумен (или да имат възможност да идват за практис) 

Между 15 и 19 годишни

Да имат собствени инструмент

И да са свестни пичове, естествено ;) 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By TONY
      1. за демо записи  и след това студиен запис на албум на УРАН 242
      Аз съм композитор и текстописец на песните на Уран ( а както чичо Митко каза и идеолог).
      Демо записите си ги правя сам - китари, бас и програмирани барабани (от 3 месеца съм почнал да се уча на практиз пад,
      но докато просвиря на комлект, ще ми трябват още няколко години 😃)
      Вчера завърших едно демо на старо демо. На времето много си усирах нещата с кофти записи, сега този последният си мисля, че съм го направил приличен. Рекординг, миксинг, мастеринг инженер са си професии, аз нямам претенции да ги владея, вероятно ставам за продуцент. Ето резултата - 
      По долу и запис на същото парче от преди 8 години.  
      Толкова съм могъл, като записвач/ миксер тогава. Но ставя ясно с какъв тип глас си го представям.
      Понеже си загубих старият телефон, съответно нямам връзка с певеца, който тогава го изпя.
      Ако някой го познава - Мартин от Русе, нека му каже, че искам да го изпее пак. Живееше тогава, в близост до Руски паметник ( София)
      Още по-добре, ако намеря певец за постоянно, с подходящ глас за Уран.  Ето старото демо - 
      Там на страницата има и трети вариант, където аз с (опит за) блек метълски глас изревавам интрото -
      Недей да се скиташ сам в нощта, ще те намери внезапно смъртта
      Принцът на мрака е убиец свиреп, няма да има милост за теб!

Но освен по яки метълски, ще има и някоя друг балада за изпяване. 
      Примерно тази Жива вода, която си е още от предната група преди Уран, Аквилон.

С Уран имаме две студийни демота, естествено следващите студийни записи трябва да са подобри, но все пак, ето какво сме правили

Задача номер едно ми е - да презапиша албума в демо вариант, с качество поне, като това на последният ми демо запис от вчера.
      Което да го направи слушаем.
      Задача две - като сме готови и има пари, албума да се запише студийно, както си трябва - китарите с лампови усилватели, акустични барабани,
      имам добър басист и добър барбанист.
      Е, трябва добър вокал... иначе няма да се получи.
      Мисля, че имам добър материал, от който да стане албума.
      Да, не звучат добре старите домашни демота, но правя точно това, правилните стъпки в правилната посока, за да се получат нещата.
      Ето го проекто албума, мисля си, че с правилният певец/ или певци/ и естествено по-добри записи, да стане приличен.
      Няма изискване певеца да е от София. Даже може и да не живее в България, сега може да си записва всеки и от вкъщи.
      Обаче, ако иска да стане член на група Уран242 трябва да идва на репетиции, които ще ги почнем някъде другият месец.

Гледам много певци предлагат записи по нета, но те не са българо говорящи.
      Пък ако няма българин желаещ да ми изпее парчетата, вероятно решението е да се направят на английски, но текстовете на които държа, отиват на кино.. та затова ми е дерта да ги изпее българин. Между другото, имаше едно предложение от един американец, да ми изпее Звездоброеца на английски. Беше ми пуснал едно демо, английският му текст не беше никак лош, но не ми хареса изпяването. Пък и беше променил и самото пеене спрямо оригинала, не само сложил английски текст...

Ето го бекинг трака, ако може да го изпете добре... давайте 

• By slubster
      24 годишен (с музикално образование), търся работа в група/оркестър/бенд/ по барове/ресторанти/дискотеки/заведения/хотели/кораби/клубове/черноморието/извеждания/събори.....
      Основни стилове, които слушам и свиря са: рок, блус, кънтри, диско, латино, реге, народно, балканска музика, поп-фолк и други.
      Пазарджик - Пловдив - (София)
      0889450618 - Йордан
    • By Kris1303
      Група RockVets 3 китари,барабани и вокал търси клавир,Свирим предимно за удоволствие . От варна сме.Място за репетиции уредено.репетираме 1-2 пъти седмично. Стил рок/рок анд рол
    • By AndeeBG
      Здравейте, аз и едно приятелче басист си търсим нови приятели за свирене, с основна цел писане на авторска музика.
      Търсим Вокалист/ка, Барабанист/ка и още един Китарист/ка (дали соло или ритъм няма много значение, тъй като аз мога да покрия което и от двете да е, нямам претенции).
      Ние свирим неща от Хеви Метъл (Avenged Sevenfold - This Means War), до пънк (Green Day, Rage Against The Machine...), поп-пънк (State Champs), алтърнатив метал и рок (Pierce The Veil, A Day To Remember, Papa Roach). Идеята ни е да пишем авторски песни и евентуално да запишем EP, като песните са в стил по малко от всичко или един от конкретните жанрове. Предишна оригинална песен може да чуете тук, демо версия - https://stoyanovandy.wixsite.com/website
      Скролнете до музикалния плеър, пуснете песента Rise. Това е звука които искаме да направим, макар че тази песен не беше напълно довършена тъй като така и не допълнихме програмиране и синтезатори още.

Местоположението е Пловдив, макар че в момента аз се намирам в Англия, но смятам да се върна към Май месец ако всичко е наред. Дотогава можем да записваме дистанционно при възможност, ако ли не, аз имам няколко идеи написани вече и ми трябват текстове основно и хора с амбиция и кеф за писане с които да обсъждаме идеи как да допълним песните.
    • By VennieAlr
      От София сме и търсим басист за metalcore (While She Sleeps, BMTH)

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.