Jump to content
Българският форум за музиканти

Урок по барабани от El_ninyo!


Recommended Posts

;) Браво!!!Супер е :) Btw,аз лично съм получавал уроци от Ненчо!Благодарско за,което ;) Редактирано от drummer_93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отзивите :)

 

Но,все пак - това видео не е за да се показвам аз,а за да помогне на други...Та - моля ви - коментирайте реалното му приложение и има ли полза,за да се изввлекат поуки за следващите видеа ! Очаквам всякакви забележки,критики и препоръки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мастер: браво! Всичко, което си показал е ясно и разбираемо и много хора ще имат полза от видяното и чутото. Включително и аз. Продължавай в същия дух! :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..Та - моля ви - коментирайте реалното му приложение и има ли полза,за да се изввлекат поуки за следващите видеа ! Очаквам всякакви забележки,критики и препоръки :jazzband:

аз коментирах приложението на упражененията, защото не съм барабанист, а просто чат пат се опитвам да потропвам като подраня за репетиция и това видео ми е много полезно. Единствената ми критика е че е сравнително кратичко, бих се радвал да има продължение/продължения, които да започват от там където това свършва :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време беше да ни покажеш какво е барабаниста, Ненчо... нямам думи!

Много кратко, но затова пък изключително съдържателно и всичко си е намясто.

 

Няма да е лошо пълнометражен урок да запишеш, щото аз ще съм от първите, дето ше си го купят.

Като това от линка да е, но по-дълго... примерно един час, до час и половина.

 

Ти си страшен музикант... да, не само барабанист, а барабанист-музикант. :cheers2::jazzband:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полезно видео и то адски, но трябва да върви като че ли с урока на D.W. Back To Basics. Ненчо използва много техники които трябва един наичнаещ който ще ползва това видео да научи преди това. Иначе bottom line: невероятно полезно и много добре обяснено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.